Kırgın Çiçeklere Yeni Oyuncu Burak Tozkoparan (Paramparça Dizisinin Ozanı)

Yeni sezona bomba gibi girmek isteyen Atv Kırgın çiçekler dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. En son olarak dizinin kadrosuna daha önce Paramparça dizisinde Ozan karakterini canlandıran Burak Tozkoparan dahil oldu. Burak Tozkoparak Kırgın Çiçeklerde hangi rolde karakterde oynayacak henüz netleşmedi.

Yeni sezon öncesinde Atv ekranlarında 3.sezonuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanan ve geçtiğimiz 2 sezonda oldukça iyi reytingler alıp kendini kanıtlayan fenomen dizi Kırgın Çiçekler’e yeni bir isim mi dahil olmuş oldu. Yeni Sezonda reytinglerde iddialı kalmak isteyen Kırgın çiçekler ekibi yeni transferlere devam edecekmiş.

Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler dizisine son olarak Paramparça dizisinde ‘Ozan‘ karakterine hayat veren Burak Tozkoparan dahil olacak.​ Burak Tozkoparan hangi rolde netleşmedi henüz.

Kırgın Çiçekler 18 Eylül’de Atv’de. yeni 3. sezona merhaba diyecek. Kırgın Çiçeklere Yeni Oyuncu Burak Tozkoparan (Paramparça Dizisinin Ozanı) hakkında kısa bilgiler: 22 yaşında olan yakışıklı oyuncu Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi mezunudur. Burak Tozkoparan özel bir üniversitede Radyo Sinema Televizyon bölümünü okumaya devam etmektedir.

Burak Tozkoparan  Vodafone yarışmasında Burak Tozkoparan en iyi enstrüman çalan ödülünü almıştır. Pervane grubunun bateristidir. İlk televizyon deneyimini Paramparça dizisinde Ozan karakteri ile yapmaktadır.  Kırgın çiçekler 2. dizisi olmuştur. Motor tutkusu olan Burak Tozkoparan geleceğin Kıvanç Tatlıtuğ’u olacağa benziyor.

https://www.youtube.com/watch?v=fe6TmhQqNME

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.