Kırık Ayna Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni (Kim Kimdir)

Kırık Ayna Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni (Kim Kimdir)… Kırık Ayna dizisi yapımcılığını TMC Film üstleniyor. Kırık Ayna dizisi senaryosunu Volkan Gürses yazarken yönetmenliğini de Altan Dönmez yapıyor. Altan Dönmez daha önce de Siyah Beyaz Aşk dizisi yönetmenliğini yapmıştı.

Kırık Ayna dizisinin konusu şöhret olmak uğruna büyük bedeller ödeyen bir kadın ve bu yoldan asla dönmedi ve hatta bu yolda sevdiklerinden bile vazgeçmek zorunda kalıyor. Kırık Ayna dizisi yakında Fox tv ekranlarında yayınlanacak. Kırık Ayna dizisi oyuncuları henüz belirlenmedi.

Kırık Ayna dizisi yönetmeni senaryosu belli ancak oyuncuları kimler olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Sizce şöhret olmak uğruna hayatındaki her şeyden vazgeçecek bu yolda ailesini bile silecek olan bir kadın rolünü kim oynayabilir? Sonuçta izleyecek olan sizlersiniz. Haydi yoruma…

FOX’un yeni sezonda ekrana gelecek olan yeni dizisi Kırık Aynalar kadrosuna Hatice Aslan, Ferit Kaya ve daha önce Leke dizisinde oynayacağı da konuşulan Pınar Deniz katıldı. Pınar Deniz dizide şöhret için bedeller ödeyecek ‘Gökçe Yücel’ rolünü oynayacak. Diğer oyuncuların rolleri netleşmedi.

Kırık Aynalar oyuncu kadrosunda kimler var?

Kırık Aynalar oyuncu kadrosu kim kimdir

FOX’un yeni sezonda ekrana gelecek olan iddialı dizisi Kırık Aynalar’a iki yeni isim daha! Yapımcılığını TMC’nin, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstleneceği, başrolünde Pınar Deniz’in yer alacağı yapımda Melike karakterinin bugününü (gençliği için oyuncu arayışı devam ediyor) oynamak için son olarak ‘Adı Zehra’da rol alan başarılı oyuncu Hatice Aslan ile anlaşıldı. Öte yandan kadroya en son ‘Aşk ve Mavi’de oynayan Ferit Kaya da dahil oldu.

70’li yıllar ve günümüzün eğlence hayatı arasında gidip gelen kurgusu ile iki kadının şöhret yolculuğuna odaklanan Kırık Aynalar, Eylül’de izleyiciyle buluşacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.