Kırık Ayna Gökçe Yücel Kimdir? Bilgileri Resimleri (Pınar Deniz)

Yeni sezonda ekrana gelecek olan dizilerden birisi de Kırık Ayna dizisi oldu. Bu dizide başrol oyuncularından birisi olan Gökçe Yücel oldukça merak edilecek bir isim bizde sizler için onun hakkında bilgileri merak edilenleri gerçek adını soyadını, instagram hesabını ve resimlerini, oynadığı dizileri ve özel hayatına dair tüm detayları sizlerle paylaşmak için bu sayfayı oluşturduk.

Kırık Ayna dizisinde Gökçe Yücel karakterini canlandıran oyuncu kim? Kırık Aynada Gökçe Yüceli başarı ile oynayan oyuncu Pınar Deniz’dir. Geçtiğimiz 2 sezonda Kanal D ekranlarında izlediğimiz Vatanım Sensin de oldukça beğenilen ve oynadığı rolün hakkını fazlasıyla veren Yıldız karakteri hem güzelliği hemde oyunculuk başarısı ile adından sıkça söz ettirmişti.

Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız rolünün daha da güçlü bir karakterle yeni dizi Kırık Aynaya taşıyan ve herkesin merak ettiği bir isim olan Kırık Ayna dizisindeki Gökçe Yücel oldukça başarılı bir rolde bulunuyor yine. Oyunculuğunu sürekli geliştiren ve izleyiciyi kendisine bağlayan başarılı oyuncu Pınar Deniz yeni dizisindeki Gökçe Yücel karakterinde de oldukça başarılı bulundu.

Kırık Ayna dizisi Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında olacak.. Gökçe Yücel rolü ile oldukça ön plana çıkacak olan Pınar Yıldız dizide şöhretli ve lüks bir hayata kavuşmak isteyen bir rol olan Gökçe Yücel adlı karaktere hayat verecek… Dizi Dram türünde olacak ve Fox tv de Kırık Ayna adıyla yayınlanacak.

Kırık Ayna dizisi ‘Bedeline hazırsan gök kuşağının renklerinde ışıklarla yıkanırsın’ sloganı ile yola çıkacak ve Pınar Denizin de baş rollerinde bulunduğu bu dizi Temmuz ayının sonunda çekimlere başlayıp Yeni Sezonda Fox tv de büyük ihtimalle cumartesi akşamları yayınlanacak. Gökçe Yücel rolünü oynayan Pınar Deniz ise bu dizide en merak edilen isimlerden birisi olacak. İşte kısaca bilgileri:

Pınar Deniz Kimdir? 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesinde Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirmiştir. Çocukluğundan beri çok istediği oyunculuk eğitimini almış ve daha sonra Sil baştan ve Vatanım Sensin gibi dizilerde ön plana çıkmaya başlamıştır. Pınar Deniz son dizisi Kırık Ayna da Gökçe Yücel rolü ile ön plana çıkmıştır.

Gökçe Yücel rolündeki Pınar Denizin resmi İnstagram hesabını merak edenler varsa Pınar Deniz İnstagramı: instagram.com/pinarrdenizzz Kırık Ayna Gökçe Yücel Kimdir? Bilgileri Resimleri (Pınar Deniz) hakkında tüm detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018