Kırık Aynalar Nerede Çekiliyor, Kırık Ayna Nerede Hangi İl İlçe Köyde?

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz dizilerden birisi de yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak olan Kırık Aynalar dizisi. Kırık Ayna veya Kırık Aynalar olarak yayınlanacak olan dizide çekim yerleri merak edilmeye başlandı. Kırık Aynalar Nerede Çekiliyor, Kırık Ayna dizisi Nerede Hangi İl İlçe Köyde çekiliyor merak edilmeye başlandı?

TMC Film’den yeni sezona hazırlık olarak çalışmalarına başlanmış olan ve bir dönem draması olacak olan yeni dizi Kırık Aynalar ekrana çıkacağı gün için hazırlanıyor. Adı henüz kesinleşmese de büyük ihtimalle Kırık Aynalar olacak olan yeni dizi Fox Tv için yeni sezona hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda baş rolleri yavaş yavaş kesinleşmeye başlayan dizide şimdiye kadar belli olan oyuncular Pınar Deniz, Hatice Aslan ve Ferit Kaya oldular..

Kırık Aynalar Nerede Çekiliyor sorusuna çekimler başlayınca daha kesin yanıtlar vereceğiz elbette ancak dizinin 2 farklı şehirde çekileceğini öğrendik. Kırık Aynalar’ın yönetmen koltuğunda oturan Altan Dönmez dizi çekimlerine mistik bir kapadokya ortamında başlayıp İstanbul’da devam edeceklerini açıkladı.

Kırık Ayna Nerede çekiliyor Hangi İl İlçe Köyde

Kırık Ayna Nerede Hangi İl İlçe Köyde? diye merak edenleri biraz daha bekleteceğiz ama Nevşehir ilinin Ürgüp ve Göreme ilçeleri Kırık Aynalar dizisinin senaryosuna oldukça elverişli yerler olarak ön plana çıkıyor. Kırık Aynalar Ürgüp ilçesi Mustafapaşa köyünde çekiliyor. Volkan Gürses’in kaleme alacağı Kırık Aynalar Kapadokyada 70’li yıllar ile İstanbulda 2018 yılında yani günümüz arasında gidip gelecek olan dönem dramasının çekileceğini bildirdi.

Kırık Ayna dizisi kısaca bahsetmek ve özeti hakkında bilgi vermek gerekirse iki kadının şöhret olma yolunda verdikleri mücadeleler dizi konusuna taşınıp izleyenlere zorlu mücadele anlatılacak. Kırık Ayna Nerede Hangi İl İlçe Köyde? sorusuna kesin ve net cevapları dizi çekimleri başladığında resimler ile birlikte yanıt vereceğiz. Nevşehir ilimizin Ürgüp ilçesi dizinin ilk çekilmeye başlanacağı mekan olurken daha sonraki çekimler İstanbulda devam edecek..

Kırık Aynalar dizisi Nerede çekiliyor nevşehir ürgüp

Dizi Hakkında son haberler: FOX’un yeni sezonda ekrana gelecek olan yeni dizisi Kırık Aynalar kadrosuna Hatice Aslan, Ferit Kaya ve daha önce Leke dizisinde oynayacağı da konuşulan Pınar Deniz katıldı.
Pınar Deniz dizide şöhret için bedeller ödeyecek ‘Gökçe Yücel’ rolünü oynayacak. Diğer oyuncuların rolleri netleşmedi.

Kırık Aynalar Ürgüp ilçesi Mustafapaşa köyünde çekiliyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırık Aynalar Nerede Çekiliyor, Kırık Ayna Nerede Hangi İl İlçe Köyde? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2018