Kırık Bir Aşk Hikayesi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak

Kırık Bir Aşk Hikayesi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak… Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Kırık Bir AŞk Hikayesi Fox tv nin yaz sezonu için hazırladığı dizilerden birisi. Sezon dizileri sezon finali yaparken kanallar yaz aylarına özel dizilerle anlaştı. Bunlardan birisi de Kırık Bir Aşk Hikayesi.

Kırık Bir Aşk Hikayesi yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yapacak. Kore dizisi olan Secret’ten uyarlama olan dizinin yapımcısı da TMC film. Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi de Haziran ayında Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Çekimlerine çoktan başlandı bile.

Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi konusu nedir? Başroldeki karakter olan Meryem Akça otoyol gişelerinde çalışmaktadır. Babası da fırında çalışır. Babası ile yaşadığı yerde çok sevilen biri olan Meryem işten fırsat buldukça babasının fırınında ona yardım eder. Meryemin aklında ve kalbinde de tek bir isim vardır. Savcı Oktay..

Meryem sevgilisiyle evlilik planları yaparken bir trafik kazasını üstlenmesi sonucu hayatı alt üst olur. Meryem hayallerini ve hayatını terketmek zorunda kalır. Adı katile çıkar ve başına hiç ummadığı belalar gelir. Onlarla savaşmak zorundadır.

Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi oyuncuları da dizinin izlenme oranlarını artıracaktır. Dizinin başrol oyuncuları Furkan Andıç ve Ayça Afşin Turan. Diğer oyuncular ise; Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş, Uğur Demirpehlivan. Oyuncuları ekranlardan tanıyoruz. Bilgilerini de sizlerle paylaşalım. Furkan Andıç; 4 Nisan 1990 doğumlu ve 1.90 m boyunda. Yakışıklı oyuncu bir çok dizide rol aldı. Son yıllarda Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler ve son olarak Tatlı İntikam dizisinde rol aldı.

Ayça Afşin Turan ise 22 yaşında olmasına rağmen bir çok dizi ve filmde rol aldı. Ayça Ayşin Turan 25 ekim 1992 İstanbul doğumlu 1.67 m boyunda. Ayça Afşinin rol aldığı yapımlar; Özcan Denizin Sevimli Tehlikeli filminde rol aldı. Dinle Sevgili ve son olarakta Karagül dizisinde rol almıştı.

İki oyuncu da genç ve başarılı oyuncular. Eminiz bu yapım 2017 2018 sezonunda da devam edecektir. Seyircilerin yani sizlerin desteği ile tabi ki. Siz Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce izlenir mi? Siz beğendiniz mi? Yorumlarınızı beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. aynen yayınlasınlar bizi merakta koymasınlar

  2. aynen yayınlasınlar bizi merakta koymasınlar

  3. çok merak ettik lütfen yayınlansıın
    bizi merakta bırakmayınnn

  4. bence yayınlansın çook merak ediyorummm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.