Kısmetse Olur Adnan ve Didem Gerçekten Ayrıldı Mı, Addid Neden Ayrıldı?

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Gerçekten Ayrıldı Mı?… Kısmetse Olur gelin ve damat adayı olan Adnan ve Didem programdan sonra ilişkisi devam eden tek çiftti. Yani evlenen Nur ve Batuhan haricinde. 2. sezonun devam eden tek ilişkisi ADDİD fanları tarafından da severek takip ediliyordu.

Ancak bu çiftten de kötü haber geldi. Adan ve Didem de ayrıldı. Program yayındayken Adnan Didemin annesiyle, Didem de Adnan’ın ailesiyle tanışmıştı. Hatta Ankara’ya Adnan’ın büyüdüğü eve gitmişti. Ancak yine de ayrılmalarına engel olamadı.

Birlikte tatil fotoğrafları paylaşmışlardı yaz boyunca. Ama son iki gündür birbirlerinin sosyal medya hesaplarındaki resimleri de sildiler. Ayrıldı haberlerini doğrular nitelikte. Hatta Adnan Didemin bazı sayfalarını takipten çıktı bile.

Bundan sonra ne olacak? Adnan ve Didem’in ayrılma sebebi ne? Bunların cevabını sizlerle paylaşacağız. Konumuzu güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Gerçekten Ayrıldı Mı, Addid Neden Ayrıldı? (5 Yorum)

  1. YAZIK OLDU BU ASKA.BIZ fanlar inanmistik. Iliskiyi ADNAN bitirdi cunku o sahis unlu olmak pesinde.

  2. Ayrilmalarina sasirmadim ama dizinin baslamasina az bir sure kalmis ayrilmalari bana pek inandirici gelmedi reklam icinde yapmis ola bilirler ve ayrica didemin annesi adnani istemiyordu konusmalarindan ben oyle sezmisdim adnanin aileside didemi istemiyordu cunki didemin babasi k.o geldiyi zaman dideme bakmiyordu bile gozlerini kaciriyordu

Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2017