Kısmetse Olur Didem Delen Yavuz Bingölle Gerçekten Sevgili Mi?

Kısmetse Olur Didem Delen Yavuz Bingölle Gerçekten Sevgili Mi?… Kısmetse Olur programının popüler gelin adaylarından olan Didem Delen hakkında iddaalar bitmiyor. Programın en uzun soluklu ilişkisini yaşayan Didem Delen programda gönlünü Adnan’a kaptırmıştı.

Program sürecinde güzel bir ilişki yaşayan çift programdan sonra Hande Ataizi’nin programına katılan Adnanın açıklamaları ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Didem de canlı yayına bağlanmış ve canlı yayında yaptıkları kavga ile Adnan’ın Didem’i kullanarak popüler olduğu ve Didemi programdan sonra ilgiyi azaltarak bıraktığı iması yapılmıştı.

Tüm fanlar da Didem’in yanında oldu ve Didem mağdur imajı çizmişti. Porgramdan sonra Didem farklı sektörlerde çalışmıştır elbette son zamanlarda instagramda yer alan seksi fotoğrafları dikkat çekiyor. Bu fotoğraflardan bazılarını sizlerle paylaşacağız. 

Geçen günlerde de Didem Delen ve Yavuz Bingöl kameralara yakalandı. Cingöz Recai Kenan İmirzalıoğlu’nn başrolünü oynadığı film. Filmin galasına birlikte katılan Didem Delen ve Yavuz Bingöl gala boyunca da samimi pozlar verdi.

Didem Delen Kısmetse Olur programından önce de O Ses Türkiye’ye katılmıştı. Didem Delen ve Yavuz Bingöl ilişkisine dair resimleri de sizlerle paylaşacağız. Sizce bu ilişki doğru mu? Yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Didem Delen Yavuz Bingölle Gerçekten Sevgili Mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017