Kısmetse Olur Dizisi Emre Ve Cansel Gerçekte Sevgili Mi Emre Tuğçeden Neden Ayrıldı?

Kısmetse Olur Dizisi Emre Ve Cansel Gerçekte Sevgili Mi Emre Tuğçeden Neden Ayrıldı?…Kısmetse Olur dizisi yakında Kanald ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizide ilk çekimlerinde Emre ve Tuğçe sevgiliydi. Dizided e sevgili rolündelerdi ancak Emre ve Tuğçenin kavga etmesi yapımı rahatsız eder ve diziyi baştan çekme kararı alırlar.

Aslında dışarı da kanka olan Emre ve Cansel dizide sevgili rolünde oynatmaya karar verilir. İkili sevgili rolünü oynarlar ama şuan hem sette hem de set dışında el ele kol kola sarmaş dolaş geziyorlar. Yani hem dizi de hem de gerçekte sevgili olma ihtimalleri çok yüksek.

Emreden ayrılan Tuğçe için ise eğer bir partner bulunmaz ise diziden çıkarılma ihtimali yüksek. Kısmetse Olur dizisinde böyle farklı olaylar ve çekimler sil baştan oluyor. Böyle çekimler başa alındığı sürece de dizinin yayınlanma tarihi gecikebilir.

Kısmetse Olur dizisi yakında başlayacak. Dizi ile ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=8q16RZd7hrA

YORUMLAR

  1. Yok artik emre eserle arkadas diyilmiydi tamam sonradan aralari deymis ola bilir ama yinede eski arkadasin aski canselde en basta emreden hoslaniyordu cok iyrencler ya

    1. 🙂 iğrençlikte sınır tanımayan bir program bekliyor bizi…

      1. Aynen oyle Oguz bey insallah tutmaz ve finala gider 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.