Kısmetse Olur Gençlik Başımda Duman Çekim Seti Nerede Fragmanı Çıktı Mı?

Kısmetse Olur Gençlik Başımda Duman Çekim Seti Nerede Fragmanı Çıktı Mı?… Kısmetse Olur yarışmacılarından oluşan bir ekip.. Gökhanından Rabiasına Nuratına herkes var. Bu dizinin adı Gençlik Başımda Duman olarak kesinleşti.

Gençlik Başımda Duman dizisi oyuncuları netleşti. Ama yeni oyuncularda dahil olabiliyor diziye. Semih en son görüşülen ve teklifi kabul eden isim. Nur, Batuhan ve bebekleri Aselhan, Mehtap, Erdem, Tolga, Gökhan Sara, Melek Sultan, Rabia Karaca, Emre Ubeyli, Tuğçe, Cansel Çördük, Daniella, Akın…

Gençlik Başımda Duman dizisi Polonezköy’de devam ediyor. Dizisi de Tuğçe ve Emre sevgili. Gökhan ve Melek2te sevgili rolündeler. Rabia ve Melek kavga ediyor ama sadece dizi gereği gerçekte araları iyi.  Cansel ve Emre yakında dostlar. Rabia’ya dizi için yeni bir partner aranıyor.

Gençlik Başımda Duman Kısmetse Olur dizisi 11 Eylülden itibaren Tv8 de yayınlanacak. Fragmanı çıktığında da sitemizde paylaştık aşağıda izleyebilirsiniz.

Gençlik Başımda Duman dizisi İstanbulda Polenezköyde çekimlerine devam ediyor. İşte Gençlik Başımda Duman ilk fragmanı Tv8 de.. Gençlik Başımda Duman OYuncuları için TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Gençlik Başımda Duman Çekim Seti Nerede Fragmanı Çıktı Mı? (3 Yorum)

  1. ben bu dizinin kesinlikle tutacağını ümidediyordum ama gökhan sara olunca tamam bitti dedim bir de akın dahil olmuş tam TUĞÇE yi sevmeyen insanlar şimdiden onu üzüp yıpratmaya başladılar .eğer böyle giderse bu dizide yarım kalacak.TUĞÇE VE EMRENİN mutlaka birlikte olmaları gerekir.cansel veya şu bu asla TUĞÇEnin yerini tutamaz.

Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017