Kısmetse Olur Ne Zaman Bitecek 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek Mi

Kısmetse Olur Ne Zaman Bitecek 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek Mi..

Kısmetse Olurla ilgili 29 Nisanda çıkan KHK bildirimi sonucunda kaldırıldı haberleri duyulmuştu. Yapımcı Haluk Şirinde önce bitti diye paylaşım yaptı sosyal medya hesabından. Sonrasında pazartesi durum netleşecek dedi ve durum netleşti. Kısmetse Olur 2 Mayıstan itibaren tekrar yayınlanmaya başladı. KHK bildiriminin içeriğinde aslında evlilik programlarının kaldırılması değil arkadaşlık bulma telefon hatları numaraları gibi şeylerin kaldırılması varmış.

Evlilik programları bu duruma dahil edilmedi ve sezon sonunda kadar yayınlanma kararı aldılar. Kısmetse Olur da devam edecek sezon sonuna kadar. Zaten düşen reytinglerden memnun olmayan kanal Kısmetse Oluru bitirip bitirmeme konusunda kararsızken bu KHK bildirimi de tuz biber oldu desek yeridir.

Artık Kısmetse Olur mayıs sonu haziran başına kadar devam eder ve sonrasında büyük düğün finali ile ekranlara veda eder. Kısmetse Olur da aylardır evde çiftler oluşuyor ayrılıyor ama en sağlam ve uzun süreli ilişki Adnan Didem ve Onur Aycan oldu. Yeni bir sağlam ilişki de Emre ve Tuğçe ilişkisi. Çiftler evlilik yolunda hızla ilerlerken seyirci desteğine ihtiyaç duyuyorlar çünkü birinci olmaları sizlerin elinde.

Sezon sonunda yapılacak olan muhteşem düğün ve 1. olanın kazanacağı ev ödülü için siz hangi çifti daha uygun buluyorsunuz. Sizce bu evden ADDİD mi ONAY mı yoksa TUĞEM çifti mi evlenerek ayrılmalı.. Hatta yeni bir ilişki daha vardı evde Farima ve Akının aşkı.. Umarız onlarda mutlu olur ve evlilik yolunda ilerlerler. Kısmetse Olur programı iki sezondur ekranlarda. Geçen sezon ki heyecanı seyirci kitlesini elde edemedi bu sezon hiç.

Kanal yönetimi de bu sebepten dolayı bu sezon sonunda final kararı aldı. Artık yeni sezonda belki başka formatta bir evlilik programı ile ekranlarda olabilirler. Belki de KHK ile evlilik programları da tamamen yasaklanır ve eğlence formatına izleriz Melisin hallerini 🙂 …

Kısmetse Olur 2017 2018 sezonunda ekranlarda olmayacaktır. Bu sezon sonuna kadar devam edip artık düğün ve büyük ödülü oylama ile birinci olacak çift kazanacaktır.

YORUMLAR

  1. neolur olsun lütfen cok sevdim ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.