Kıvanç Tatlıtuğ 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Var mı, Hangi Kanalda Ne Zaman?

Geçen yıllara meydan okuyarak daha yakışıklı olan Kıvanç Tatlıtuğ 2019-2020 yeni sezon dizisi var mı? Hangi kanalda ne zaman yayınlanacak yeni projesi hakkında detayları ne merak ediliyor. Yeni dizisindeki oyuncu kadrosunda kimler olacak dizi konusu hakkında bilgiler var mı?

Kıvanç Tatlıtuğ 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Var mı, Hangi Kanalda Ne Zaman?

Aşk-ı Memnu dizisi ile Türkiye’nin unutulmayacak yüzü haline gelen usta oyuncu geçtiğimiz sezon yer aldığı proje ile hayal kırıklığı yaşadı. Çarpışma dizisinin reyting oranları 3-4 ortalama alınca kanala ağır gelen dizi erken final yapma kararı aldı. Şimdilerde ise tatilde olan Kıvanç Tatlıtuğ kimin ile görüşüyor gelen dizi teklifleri arasından hangisini kabul edecek ? Elçin Sangu ile birlikte Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu, Merve Çağıran, Rojda Demirer, Hakan Kurtaş ve Erkan Can gibi usta isimler ile birlikte rol aldığı dizide hayal kırıklığı yaşayınca yeni projesine acele etmeyen Kıvancın tercihi hangi yönde 2019-2020 sezonunda bize ne sürpriz yapacak ?

Kıvanç Tatlıtuğ 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Var mı, Hangi Kanalda Ne Zaman?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni 2019-2020 Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Oyuncunun merak edilen yeni dizisinin yayınlanma ihtimali olan iki kanal belirlendi. Öncelikle tüm adımlarını dikkat ile takip ettiğimiz Türkiye modeli hakkında bilgi verelim. Uzun süredir Ay Yapım ile anlaşması bulunan oyuncunun tüm hakları saklıdır. Bu yüzden farklı yapım şirketi ile anlaşması mümkün değildir. 2020 yılına kadar Ay Yapım dışında bir şirket ile çalışamayacağını biliyoruz. Bu da demek oluyor ki Kıvanç Tatlıtuğ yeni proje yaparsa Ay Yapım’ın anlaşmalı olduğu Show Tv ya da Star Tv’de dizisi yayınlanacak. Bir diğer ihtimal ise Ay Yapım, Çarpışma dizisinden sonra Kıvanca yeni proje sunmayabilir. İkili arasındaki anlaşma 2020 yılı itibari ile sona erer. Kıvanç yeni yapım şirketi bularak biraz yüzünü Tv ekranlarından dinlendirmeye alabilir. Nasıl karar vereceğini yakından takip ediyoruz.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni 2019-2020 Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Kıvanç Tatlıtuğ’un 2019-2020 Sezonu Öncesinde Oynadığı Dizi ve Filmler:

Medya dünyasına Gümüş dizisi ile mükemmel giriş yapmayı başaran Best Model’in bir anda yıldızı parladı.  Menekşe ile Halil, Aşkı Memnu, Ezel, Kuzey ve Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel, Çarpışma. Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı filmler; Amerikalılar Karadenizde 2, Kelebeğin Rüyası, Organize İşler Sazan Sarmalı ve belki unuttuğumuz birkaç proje daha. Oynadığı tüm dizi ve filmleri ile yüksek reyting toplamış oyuncuyu Ay Yapım Çarpışma dizisinde kötü reyting alsa da kaybetmeyeceğini düşünüyoruz. Şuan için aralarında görüşmelere devam ediyorlar ancak 2019-2020 sezonu için bir projede anlaşıp imza atılmış değil.

Kıvanç Tatlıtuğ’un 2019-2020 Sezonu Öncesinde Oynadığı Dizi ve Filmler:

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir ?

1983 Adana doğumludur. Babasının sağlık sorunları yüzünden İstanbul’a taşınmışlardır. Küçük yaşından beri ilgilendiği basketbol onun en sevdiği spordur. Ülkerspor, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımlarda profesyonel sporcu lisansı ile oynamıştır. Her zaman genç kızların gözdesi konumundadır. Geçirdiği küçük bir sakatlık sonrasında basketbolu bırakmıştır. Miss Model Of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra yıldızı parlayan model Dünya yarışmasına katıldı. Miss Model of World yarışmasından sonra birçok markadan teklifler almaya başladı. İkametgahını Avrupa’nın ortası hayallerin ülkesi Paris’e taşıyan Kıvanç uzun süre burada yaşadı. 16 Şubat 2016 yılında tüm kızları üzerin haberi yayınlayarak Başak Dizer ile evlendi. İstagram hesabına @kivanctatlitug tagı ile ulaşabilirsiniz. Şimdilerde ise Çarpışma dizisinden sonra kimin ile baş rol oynayacağı merak ediliyor. Bu sefer işini şansa bırakmak istemeyen usta oyuncu senaryosu ile ses getirecek bir projede yer almak istiyor. Kıvanç Tatlıtuğ 2019-2020 yeni sezon dizisi belli olduğunda sizinle ilk paylaşacağız.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019