Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma Dizisindeki Partneri Kim Olacak Konusu Ne?

Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma Dizisindeki Partneri Kim Olacak Konusu Ne? Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi ile yeni sezonda karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017 sezonunda rol aldığı Cesur ve Güzel’in final yapmasının ardından önceki sezon hiç bir dizide yer almadı. Reklam filmlerinde boy göstererek hayranlarına kendini unutturmadı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un daha önce rol aldığı diziler; Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşkı Memnu, Ezel, Kuzey ve Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel….

2018-2019 sezonunda da Kıvanç Tatlıtuğ önce Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler Sazan Sarmalı filminde rol alacak. Yeni sezonda ise Ay Yapım’ın Çarpışma dizisinde oynayacak. Kıvanç Tatlıtuğ hayranları onu dizilerde ekranlarda görmek istiyor ancak bu konuda Kıvanç Tatlıtuğ çok seçici davranıyor. Malum bu sezon kadronun güçlü olması bile bir dizinin tutması için yetmiyor. Erken final yapan 10larca dizi var. Bu yüzden de bu konuda ince eleyip sık dokumak gerekiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ 2018 2019 sezonunda rol alacağı Çarpışma dizisinin konusu ne? Dizide ki partneri kim olacak? Kıvanç Tatlıtuğ kadar dizi de partneri olan isim de çok önemli. Mesea Kıvanç Tatlıtuğ’un Kurt Seyit ve Şura dizisindeki rol arkadaşı Farah Zeynep Abdulla ile arasında seyirci uyum yakalayamamıştı ve dizi erken bitmişti. Ama sonrasında rol aldığı Cesur ve Güzel dizisinde Tuba Büyüküstün ile arasındaki elektrik seyirciyi de etkiledi ve dizi çok beğenildi.

Çarpışma dizisinin oyuncuları kimler? Konusu ne, ne zaman başlayacak? Çarpışma dizisi detaylarını sizlerle paylaşacağız. Sizce Kıvanç Tatlıtuğ’un rol arkadaşı kim olmalı? Yoruma yazabilirsiniz.

Elçin Sangu Çarpışma Dizisi(Zeynep)

Not: Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Çarpışma”nın kadın başrol oyuncusu belli oldu!
YapımcılığınıAy Yapım’ın üstlendiği, başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Alperen Duymaz’ın yer aldığı dizinin kadın başrol oyuncusu Elçin Sangu oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma Dizisindeki Partneri Kim Olacak Konusu Ne? (9 Yorum)

  1. Partner bencede Tuba olabilir guzel kiz. Kenan imirzalioglu ve cansu dere kac kere birlikte oynadi o zaman kivanc ve tuba niye olmasin 2 inci defa

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018