Kıvanç Tatlıtuğ Cesur ve Güzelden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ Bu yılın en iyi dizilerinden biri diyebileceğimiz Cesur ve Güzelde canlandırdığı Cesur karakteriyle yine beğeni kazanmaya devam etti. Ancak son haftalarda dizinin üstünde kara bulutlar dolanmaya başladı. Kıvanç Tatlıtuğ’un dizi setine geç geldiğini iddia eden Tuğba Büyüküstün dizi setini terketti. Bu da ekibin modunu düşürmüş.

Tuba Büyüküstün ailevi sebeplerle gergin olduğu dizi setinde zaman zaman gerginlikler yaşadığı Kıvanç Tatlıtuğ ile pek iyi anlaşamadı. Bu da set ekibinin tepkisine yol açtı. Hatta yönetmenin eğer böyle giderse başrollerin uyumsuzluğundan dolayı dizi erken final yapacak diye uyarıda bulunmuş tüm oyunculara.

CESUR VE GÜZEL DİZİSİ SENARYONUN TÜKENMESİ SEBEBİYLE FİNAL KARARI ALDI. 22 HAZİRAN DA FİNAL YAPIP EKRANLARA VEDA EDECEK.

Bunun yanı sıra dizinin aldığı reytinglerde pek iç açıcı değil. Son reyting sonuçlarına göre dizi aldığı 4.26 reyting ile 5. sırada yer aldı. Rakipleri olan Vatanım Sensin ve Çoban Yıldızı gibi dizilerin çok gerisinde kaldı. Kıvanç Tatlıtuğ da bu dizideki sözleşmesi bitene dek devam etmek zorunda ama biter bitmez dizi ile alakasını keseceği şimdiden belli.

Zaten bu gidişle Cesur ve Güzel dizisi Sezon sonunda biter final yapar. Neyse biz bu sezona bir sünger çekelim ve yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğu neler bekliyor hangi dizide rol alacak diye bakalım. Yeni Sezonda muhtemelen daha genç ve daha uyumlu bir kadın başrol bulması gerekecek. Tuğba Büyüküstüne de diyecek bir sözümüz yok ancak ikiz çocukları ve eşi Onur Saylak ile yaşadığı sorunlardan dolayı performansının düşük olduğu belli.

Kıvanç Tatlıtuğ Cesur ve Güzelden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezon için dizisinin bitmesini bekliyor. Yaz aylarında kesinleşecek olan yeni dizisi ve başrolde kiminle oynayacağını buraya yazacağız ileriki günlerde. Sizce kiminle daha uyumlu oynar? Siz yanına kimin yakışacağını düşünüyorsunuz? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.