Kıvanç Tatlıtuğ Coca Cola Reklamında Birlikte Oynadığı Kız Kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ Coca Cola Reklamında Birlikte Oynadığı Kız Kimdir?… Coca Cola reklamı yeni yıl reklamı yayınladı. Coca Cola bu sene Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı. Bir kat görevlisi ile asansöre biniyor. Asansör bozuluyor ve sıcaktan bunalan Kıvanç Tatlıtuğ saklandığı şapka ve ve kapşonunu çıkarıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ‘un terlediğini gören görevli servis etmek için götürdüğü Coca Cola’ları çıkarıyor. Birlikte içerek serinliyorlar. Sonra keyifleri yerine geliyor. Dans ediyorlar birlikte güzel zaman geçiriyorlar. Coca Cola reklamında birlikte oynadığı güzel kızda çok merak edildi. Şimdilik net bilgi yok ama ismi ve bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Kıvanç Tatlıtuğ reklamda manken bir Brezilyalı kızla oynuyor. Kızın adı: Sheila Jorda Oldukça farklı bir kız olan ve mankenlik yaptığı ajans tarafından İstanbula özel olarak gönderilen Sheila Jorda oldukça başarıl ıbir şekilde oynadı reklamda. Sheila Jorda instagram adresi: https://www.instagram.com/sheilajorda/

Coca Cola reklamında Kıvanç Tatlıtuğ’un rol arkadaşlığı yapan ve kat görevlisi görevini üstlenen mankenin adı Sheila Jorda.

Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Coca Cola reklam filminde oynayan kızın büyük ihtimalle Brezilya kökenli bir manken olduğunu düşünüyoruz. İsmini hiç bi yerde bulamadık. Zaten Türk mankenler bu tür Coca Cola reklamlarında pek rol almıyor. O yüzden yerli bir manken değil yabancı olduğunu düşünüyoruz, adını bulunca hemen aşağı ekleyeceğiz..

Kıvanç Tatlıtuğ bu Coca Cola reklamı için 1.5 milyon dolara anlaşma imzaladı. Coca Cola reklamında Kıvanç Tatlıtuğ tam 6 milyon TL’ye imza attı. Rekor para istemesine rağmen Kıvanç Tatlıtuğ her zaman tercih edilen isim oluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Coca Cola Reklamında Birlikte Oynadığı Kız Kimdir? İşte resimleri ve instagramda Sheila Jorda

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kıvanç Tatlıtuğ Coca Cola Reklamında Birlikte Oynadığı Kız Kimdir? (21 Yorum)

  1. Sokakta bbınlercekatgüzelimiz varken bu yaşlı tip kıza verilen paraya yazıııııkkkkkkkk

  2. Valla kız genç tatlı Kıvanç’a karısından daha çok yakışmış. Kıvanç keşke kendine denk biriyle evlenseydi.

    • Ayıp ya sizene arkadaşım kiminle evlenmiş güzelmiş çirkinmiş sizene ya.Herkez dönsün kendine baksın sevmiş evlenmiş üçüncüye ne düşermiş.herkez bi haddini nilsin yorum yaparken insanlara uzattığınız dile baksın.ayrıca eşi gayet güzel kadın.kedi uxanamadığı ciğere ne dermiş bilirsiniz.

    • Bende diyordum bu kızı nereden tanıyorum ya yaw kardeş ne güldür güldürü ya yok olacak o kadar da tv sipikeri di ;))

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017