Kıvanç Tatlıtuğ Mavi 2018 Reklamında Oynadığı Sarışın Kız Kimdir Bilgileri Romee Strijd

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Reklamında Oynadığı Sarışın Kız Kimdir Bilgileri….Kıvanç Tatlıtuğ Mavi jean reklamın oynuyor. Mavi reklamında oynayan yakışıklı oyuncunun reklam arkadaşı belli oldu. Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Jean markasının 8 yıldır reklamında oynuyor. 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonu için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ’un bu seneki partneri 2015 yılında Victoria’s Secret meleklerinden Romee Strijd…

Türkiye’nin en yakışıklı isimlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ’un reklamda rol arkadaşı olan Romee Strijd Kimdir? Romee 1995 doğumlu Romee Strijd’in boyu 1.81 cm. 19 Temmuz 1995 yılında Zoetermeer, Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Romee Strijd dünyaca ünlü marka Victoria Secret’in melekleri arasında yer almaktadır. Romee Strijd 26 yaşındaki işletme danışmanı sevgilisi Laurens van Leeuwen. Yaklaşık 8 yıldır birlikte. Romee ve Laurens şu anda beraber New York’ta yaşıyor.

Ha bu arada unutmadan söylemek istiyorum. Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Reklamındaki araba markası modeli nedir çok şahane duruyor. Merak edenler olmuştur benim gibi. Kıvanç Tatlıtuğ 2018 Mavi Reklamındaki araba marka modelini bilen aşağı yazın lütfen..

Romee Strijd sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. İnstagram takipçi sayısı 4 milyonu aşmış durumda. 2015 yılında Victoria’s Secret meleklerine katılan Romee Strijd şimdi de Türkiye de oynadığı reklamla herkesin sevgisini kazanıyor.

Romee Strijd ve Kıvanç Tatlıtuğ’un birlikte yer aldığı Mavi reklamı videosu sizlerle… Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.