Kıvanç Tatlıtuğ Mavi 2019 2020 Yeni Reklam Filmi

Dizi oyuncularının ek gelir olarak yaptığı büyük mevlalar karşılığında anlaştığı reklam filmleri için Kıvanç Tatlıtuğ bu gün bir imza attı. Mavi 2019 2020 yeni reklam filminde baş rol oyuncusu olarak karşımıza çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi 2019 2020 Yeni Reklam Filmi

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Jeans Reklamı

Türkiye modeli seçilen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’yu en iyi Aşk-ı Memnu dizisindeki Beren Saat ile amcasından gizli kırıştırması ile hatırlıyoruz. Yeni sezonda oyuncuların dizileri belli olur iken sürpriz bir anlaşmaya imza atıldı. Mavi Jeans reklam filminde oynatmak için Kıvanç Tatlıtuğ ile el sıkıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir ?

27 Ekim 1983 yılında doğmuştur. Genç kızların markajından düşmeyen oyuncu 2016 yılında medya dünyasından uzak bir isim Başak Dizer ile dünya evine girmiştir. Rol aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı, Hadi be Oğlum, Kelebeğin Rüyası, Amerikalılar Karadeniz’de 2, Oyuncak Hikâyesi 3 gibi önemli filmlerin yanı sıra sayısız dizide oynamıştır. Son dönemlerde adını mahkemelerde duyduğumuz sanatçı aklanmış ceza almadan başındaki dertten kurtulmuştur. Şimdilerde ise Mavi’nin reklamında oynayan oyuncu kim sorusuna yanıt olarak yeni projesini sosyal medya hesabı üzerinden doğruladı. Başarılı oyuncu ile iletişim kurmak isterseniz 550 binden fazla takipçisinin olduğu @tatlitug tagı instagram üzerinde bulabilirsiniz.

Mavi Jeans yeni reklam filmi oyuncusu kimdir ? Kıvanç Tatlıtuğ 2019 2020 yeni projesi nedir hangi dizide oynayacak diye beklerken Mavi ile reklam filmi hazırlıklarına girdiği sürprizini öğrendik. Siz Kıvanç Bey’i hangi markanın yüzü olarak görmek isterdiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2019