Kızım 33. Bölüm Özeti, 31 Mayıs Neler Olacak Tüyoları

Her cuma günü yayınlanan Kızım 33. bölüm özeti 24 mayıs bölümünü kaçıranlar için yayınlandı. Peki gelecek bölümde senaryoda neler var ? Kızım 31 mayıs neler olacak 34. bölümde bizi neler bekliyor ?

Kızım 33. Bölüm Özeti, 31 Mayıs Neler Olacak Tüyoları

Acıklı dizide öykü 30 bölümdür Demir’in yanlışlarını düzeltiyordu. Kızım 33. bölümde beklenmeyen bir şeyler oldu. Kızım 33. bölüm özetinde Demir’i arkadaşları Öykü için överken sanki büyük bir insan derken beklenmedik bir olay oldu. Demir’i arayan Öykü’nün öğretmeni okulda yardım kampanyası olduğunu söyledi. Demir’in durumunu iyi bilen öğretmen bir yanlışlık olduğunu anladı. Çünkü Öykü yardım kampanyasına 100 TL ile katılmıştı. Telefonda buna üzülen Demir Kızım 33. bölüm özetinde çok üzülür.

Kızım 33. bölüm özeti

Demir hemen eve gelir ve kağıda sarılı paraları bulur. Öykü eskiden babasının tüm yanlışlarını düzeltmiştir. Yanlış olduğu yollar için onu hep uyarmıştı. Ancak Demir doğru yolda iken şimdi Öykü kötü yoldadır. Hırsızlık yaparak para edinmiştir. Kızım 34. bölümde neler olacak ? Öykü babasını dinleyecek ve hırsızlık yapmayı bırakacak mı? Babasını kurtardığı kötü yoldan kendisini de kurtaracak mı. Babası Demir’in acı dolu sözleri izleyenleri ağlatmaya yetti. Bizim paramız olur olmaz, evimiz olur olmaz ama senin kapı gibi baban var demesi Kızım 33. bölüm özetinde damgayı vuran konuşma oldu.

Kızım 33. bölüm özeti

Kızım 34. bölüm 31 mayıs cuma günü neler olacak ? Gelecek bölümde Öykü çıktığı yolun yanlış olduğunu anlayacak. Babası Demir’in sözleri onu çok etkileyecek. Bir daha hırsızlık yapmayacak. Okuluna devam edecek ve yaptıkları için babasından özür dileyecek. Mutlu aile tablosunda hayatına devam edecek. Demir de tekrar arkadaşları arasında kızı ile övünecek. Herkes onu takdir edecek. Öykü’nün başına gelecek olay ise Demir’i üzecek. 31 mayısta Demir için her şeyi yapmaya hazır babası var. Bu kötü durumu da atlatacaktır. Yeni Bölüm tüyolarını ve son bölüm özetlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Demir Öykünün hırsızlığını yakalar

Kızım dizisi finalde neler olacak? Dizi nasıl bitecek?

Öykü parkta çocuklarla oynarken para dolu bir zarf  buluyor ve zarfı eve döndüğünde onu yatağının altına saklıyor. Öykü’nün içi bir türlü rahat etmiyor ve babasına gerçeği anlatmak istiyor. Ancak bir türlü Demir’e söyleyemiyor. Sınıfta bahçedeki kediler için para toplanıyor Öykü bulduğu zarfın içinden para verince Sevgi Demir’i arıyor ve durumu haber veriyor Demir Öykü’ye unutamayacağı bir ders veriyor. Demir Öykü’yü okula uğradıktan sonra Uğur ve Cemal’e Öykü’nün okulun yolunu şaşırdığını söyleyerek hastalığının yeniden başladığından Şüphe duyduğunu anlatır Uğur ise basit bir unutkanlık olduğunu söyleyerek bunu kafasına takmamasını istiyor Demir kızının iyi olduğuna kendini ikna etmeye çalışır..

Kızım dizisi 34.bölüm final bölümünde dizide de tüm olaylar çözülür ve mutlu aile tablosu izliyor oluruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019