Kızım Candan Diziden Çıkıyor mu, Yurt Dışına Gidecek mi? Leyla Lydia Tuğutlu

Kızım Candan Diziden Çıkıyor mu, Yurt Dışına Gidecek mi? Leyla Lydia Tuğutlunun canlandırdığı Veteriner Candan rolü Kızım dizisinin ilerleyen bölümlerinden sanki biraz pasif kalmış gibi görünmeye başladı. Son bölüm 16 kasım cuma akşamı tv8 de ekrana geldi Kızım dizisinin. Diziye Aylin olarak dahil olan Candanın arkadaşı onu yurt dışına davet edince herkes merakla sormaya başladı Kızım dizisindeki Candan diziden ayrılacak mı diye?

Kızım Candan Diziden Çıkıyor mu, Yurt Dışına Gidecek mi? Leyla Lydia Tuğutlu

Veteriner Candan geçmiş yıllarda Kız kardeşini bir kazadan dolayı kaybetmiştir ve hayatı boyunca o kazanın kendisinin sorumluluğunda olduğunu hisseden ve sürekli kendisini kötü hisseden Candan, yeni tanışmış olduğu Öykü’yü biraz da ölen kardeşinin yerine koymuş, onu gerçekten de kızı gibi sahiplenmiştir. Bu durum hem Öyküyü hemde Demiri oldukça memnun etmiştir.

Leyla Lydia Tuğutlu Kızım Dizisinden ayrılacak mıAncak son bölümde Candan hanım tam bir travma yaşar. Öykü’nün çok sevdiği Candan hanım son günlerde oldukça üzgündür, Öykünün hastalığını duyunca, daha önceki yaşadıkları aklına gelir ve Öyküyü kaybetmekten de korkup ondan uzaklaşmaya başlar. Veteriner Candan Geçmişte yaşadıklarını yeniden hatırlayıp Öykünün öleceğini düşünerek ağır duygusal sorunlar yaşamaya başlar ve bunu Demire de yansıtır.

Candan tam sorunların içinde boğulurken diziye arkadaşı rolündeki Aylin girer. Aylin Candana bir iş teklif eder, Aylinin Candana teklifi, bir arkadaşının Belçika’da kuracağı at çiftliğinde çalışmak isteyip istemediğidir. Candan biraz zaman ister ve düşündükten sonra Ayline tamam yurt dışına gidelim der. Aslında bu bir gidiş değil tam aksine kaçıştır.

Kızım Candan Diziden Çıkıyor mu, Yurt Dışına Gidecek mi? sorularını sormamıza neden olan Candan’ın yurt dışına gitme kararı, arkadaşı Aylin ile birlikte izleyiciyi şok etti. Acaba Candan rolündeki Leyla Lydia Tuğutlu Kızım dizisinden ayrılacak mı diye ekran başında diziyi izleyenler için meraklı bir bekleyiş başladı. Hatta bu durumu Demire de söyledi candan göz yaşları içinde. Demir, Candan’ı ziyarete gittiğinde duyduklarına çok şaşırdı.

Leyla Lydia Tuğutlu Kızım Dizisinden ayrılacak mı? Candan karakteri yurt dışına gidecek mi Kızım dizisinde?Kızım Candan Diziden Çıkıyor mu Yurt Dışına Gidecek mi

Hemen bu soruya da açık ve net cevap verelim. Kızım dizisindeki Candan karakteri her ne kadar arkadaşı Aylin ile birlikte Yurt dışına gitme kararı alsa bile Asu’nun Öyküye kalan miras için ona yaklaşıp Demirin elinden almak istemesi ile işler değişecek ve Candan Yurt dışına gitmekten vazgeçecek. Yani Kızım dizisinde Candan diziden çıkmıyor, yurt dışına da gitmiyor.. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızım Candan Diziden Çıkıyor mu, Yurt Dışına Gidecek mi? Leyla Lydia Tuğutlu (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2018