Kızım Dizisi 11 Ocak 2019 Cuma Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Kızım Dizisi 4 Ocak 2019 Cuma Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? kaç hafta ekrana gelmeyecek fragmanı da çıkmadı diye merak edenler olabilir. Bizde bu konumuzda bu meraklı seyircilerimize kısa bilgilendirme yapmak istiyoruz. Yeni yılla birlikte bir çok dizi 3 hafta ara verecek. Bu nedenle Kızım dizisi yılın ilk günlerinde olacak mı 4 Ocak cuma günü Kızım dizisi Tv8 de olacak mı olmayacak mı merak ediliyor..

  •  Kızım dizisi bugün var mı? 4 ocak ve 11 ocak 2019 tarihlerinde yayınlanmayacak olan Kızım dizisi 18 Ocak cuma günü de ekrana gelmeyecek. Kızım dizisi bu akşam neden yok 4 Ocak cuma ve 11 ocak 2019 cuma günleri ekrana gelmeyecek olan Kızım dizisi 18 Ocak cuma da yayınlanmayacak. Kızım dizisinin yeni bölümü 25 Ocak 2019 Cuma günü.. İzleyenlerine duyurulur..

Kızım Dizisi 4 Ocak 2019 Cuma Var mı Yok mu?

Öncelikle Kızım dizisinin 4 Ocak 2019 cuma günü tv8 de yeni bölüm yayınlanmayacağını şimdiden belirtelim. Peki Kızım Dizisinin 4 Ocak 2019 Cuma günü yeni bölümü Neden Yok Bitti mi? Hayır bitmedi elbette, bitmesi de düşünülmüyor ancak her sene olduğu gibi reklam düzenlemeleri nedeniyle bu yılbaşı sonrasında da bir çok dizi ekrana gelemeyecek. Dizi yapımcılarının kanallar ve reklam verenler ile yapacakları görüşme sonrasına kadar diziler ekrana gelmeyecek.

Kızım Dizisi 4 Ocak 2019 Cuma Yeni Bölüm Neden Yok Bitti mi? Fragman Niçin Çıkmadı?

Kızım Dizisi 4 Ocak 2019 Cuma Var mı Yok mu Neden YokYukarıda bahsettiğimiz üzere dizilerin yeni bölümleri yılbaşı sonrasında 3 hafta süreyle yayınlanmayacak. Ancak bu uzun süre bitmeden reklam verenler ile kanalların anlaşması bekleniyor. Kızım Dizisi 4 Ocak 2019 Cuma ve 11 Ocak 2019 cuma Var mı Yok mu yeni bölüm Neden Yok Bitti mi? sorularına maalesef dizi bitmedi ama 2-3 hafta tv8 de yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek diyoruz. İşte detaylı açıklamalar ve 2019 yılının ilk haftalarında yayınlanmayacak olan tüm diziler. Bu yüzden Kızım dizisi de 2019 da ilk haftalarda yayınlanmayacak.. Detaylar için Tıklayın >>> https://dizihaberi.tv/2019un-ilk-haftasinda-hangi-diziler-neden-yayinlanmayacak-iste-bilgiler/

2019’un İlk Haftalarında Hangi Diziler Neden Yayınlanmayacak?

Buradan aşağısı daha önceki bölümlerde Kızım dizisinin neden yayınlanmadığı ile ilgilidir: TV8’in yeni dizisi Kızım’da sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Önce Kızım dizisinin günü değişmişti, şimdide cumaya alınan dizi ile ilgili olarak erken final yapacağı ve maliyetini karşılamadığına dair bilgiler sosyal medyada dolaşmaya başladı. Peki gerçekten de Kızım dizisi yeteri kadar tutulmadı mı yoksa aynı gün yayınlanan Sen Anlat Karadenizin etkisinde kalıp tutunamayacağını mı anladı hangisine sayarsanız sayın ama dizi şimdilik cuma gününde yayınlanmaya başlayacak.

26 Eylül Kızım yeni bölüm Neden Yok yayınlanmıyor?

Tv8 yeni dizisi Kızım’ı cuma gününe aldı. Bu yüzden 26 Eylül Kızım yeni bölüm Neden Yok sorusuna cevap yeni bölüm 28 Eylül cuma günü Tv8 ekranlarında yayınlanacak olacak..

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı, çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan yapım, ilk bölümüyle AB ve ABC1 gruplarında yaklaşık 5 reyting almış ve kötü olmayan bir reyting almasına rağmen bu haftadan itibaren cuma akşamları ekrana gelecek. İlk haftadan gün değiştirmesi bu kadar da olmaz dedirtti ama Acunun kararı kesin. İzleyenler hikayeyi çok sevdi, oyuncular çok başarılı, her birinden ayrı oyunculuk cevheri çıkıyor adeta..

Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak?

Kızım dizisi, yeni bölümüyle Cuma günleri saat 20.00’de TV8’de ekrana gelmeye devam edecek. Kızım dizisi reytinglerde iyi devam ederse uzun süre kalıcı olacak gibi görünüyor. Ancak Kızım dizisinin zor günlerde ekrana gelmesi ve izleyicisini bir süre sonra kaybedip erken final kararı alması ile izleyenler adeta yıkılır. Çünkü Öykü karakterinin nnesinin bir hayatta yaşama tutunma isteği ve Öykünün hastalığının ne olduğu, baba sevgisiyle devam edip edemeyeceği oldukça merak ediliyor.

Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak

Siz nasıl buldunuz Kızım dizisini? Reytingleri iyi devam eder mi yoksa bir süre sonra düşmeye hem de cuma akşamları diğer dizilerin etkisi ile kısa sürede reytinglerde alt sıralara düşmeye başlar mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. Bu arada dizinin sözleşmesinin en az 30 bölüm olduğunu ve dizi reytingleri iyi giderse Kızım dizisinin önce 25 bölüme sonra da sezon sonuna kadar uzatılacağı belirtilmişti.

Bu şartlarda Acun Ilıcalı Kızım dizisini en az 30 bölüm oynatacaktır. Çünkü sezon programları başlamadığı için dizinin devam etmesi hem reytingler için hemde oyuncular için bir fırsat olacaktır. Zaten kızım zor bir günde iyi reyting alarak başladı umarız devamı gelir bu güzel ve dramatik hikayenin.. İşte Kızım dizisinin son fragmanı:

Kızım Dizisi 4 Ocak 2019 Cuma Var mı Yok mu?

Öncelikle Kızım dizisinin 4 Ocak 2019 cuma günü tv8 de yeni bölüm yayınlanmayacağını şimdiden belirtelim. Peki Kızım Dizisinin 4 Ocak 2019 Cuma günü yeni bölümü Neden Yok Bitti mi? Hayır bitmedi elbette, bitmesi de düşünülmüyor ancak her sene olduğu gibi reklam düzenlemeleri nedeniyle bu yılbaşı sonrasında da bir çok dizi ekrana gelemeyecek. Dizi yapımcılarının kanallar ve reklam verenler ile yapacakları görüşme sonrasına kadar diziler ekrana gelmeyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızım Dizisi 11 Ocak 2019 Cuma Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? (9 Yorum)

  1. bence kızım dizisi çok güzel ve yayınlamasınıda bekliyoruz sen anlat karadenizden çok daha güzel

  2. Kizim dizisi acayip izleniyor 30 bolumdegil 100 bolum gitmesini isterim tabi senaryo bukadar guzel olursa ki bugra gibi harika bi oyuncu ile hersey cok guzel olur.

  3. Lütfen bu kadar güzel ve hoş bir dizi yayından kaldırmak için ne gerekiyorsa yapın lütfen Bu diziyi devam ettiren Çünkü gerçekten harika bir dizi

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018