Kızım Dizisi Asu (Selin Şekerci) Neden Ayrıldı Diziden Çıktı geri dönecek mi?

Kızım dizisinde Asu karakterini canlandıran Selin Şekerci diziden neden ayrıldı niçin yolları ayrıldı bu konu hakkında merak edenler için bu sayfada bilgiler vereceğiz. Kızım dizisine sonradan giren Selin Şekerci Öykü’nün annesi Asu rolünde oynuyor ve oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarıyordu. son bölümlerde Öykü’nün velayetini de mahkeme kararıyla üzerine alan Asu Öyküyü yanına aldıktan sonra ona bakamamış ve bir süre sonra Öykü ile yollarını ayırmak için onun çantasını toplamaya başlamıştır.

Kızım Dizisi Asu (Selin Şekerci) Neden AyrıldıDiğer yandan Demir’in polis tarafından aranmaya başlanması ve başını belaya sokması ile birlikte Öykü ortada kalmış ve Candan tarafından bakılmaya başlamasıyla birlikte yeniden eski düzene dönülmüştür. Yani artık Öykü annesi Asu ile değil eskiden beri ablalık yapan hatta annelik yapan Candan ile beraber takılmaktadır. Bu durumda Asu ya gerek kalmadığı için Selin Şekerci kızım dizisinden ayrılma kararı almıştır ve kendi kararıyla diziye veda etmiştir.

Kızım Dizisi Asu (Selin Şekerci) Neden Ayrıldı Diziden Çıktı geri dönecek mi?Kızım Öykünün annesi Asu (Selin Şekerci) Niçin diziden çıktı

TV8’in ilgiyle izlenilen dizisi ”Kızım”da şok bir ayrılık yaşandı! Asu karakterini hayat veren Selin Şekerci kendi isteğiyle diziden ayrıldı. Bu ayrılışı Instagram adresinden sevenleriyle paylaştı. Selin Şekerci Asu karakterini canlandırdığı kızım dizisinde yeniden dönecek mi geri gelecek mi diye merak edenlere de şimdiden yanıt verelim. Kızım dizisinde Öykü’nün annesi Asu karakterini canlandıran Selin Şekerci kızım dizisinden ilişkini kesmiş bulunmakta diziye geri dönmeyecek.

Med Yapım imzasıyla her cuma akşamı ekranlara gelen dizinin, dün akşam 25 ocak 2019 cuma yayınlanan bölümünde ayrılık yaşandı. Dizide ‘Asu’ karakterini canlandıran Selin Şekerci, dün akşam diziye veda etti. ”Kızım” yeni bölümleriyle her cuma 20.00’de TV8’de! Not: Selin şekerci yeni bir dizide başrol teklifi almış olabilir…Kızım Dizisi Asu (Selin Şekerci) geri dönecek mi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2019