Kızım Dizisi Aylin Kimdir? Candanın Arkadaşı Rolünde (Berna Üçkaleler)

Kızım Dizisi Aylin Kimdir? Candanın Arkadaşı Rolünde yeni bir oyuncu dahil oldu dizimize. Dizide Aylin karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı bilgileri nedir hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen konuları sizlere bu sayfadan aktaracağız. Kızım Dizisinde Veteriner Candanın arkadaşı rolünde oynayan Aylin Kimdir? Candanın Arkadaşı Rolündeki oyuncumuzun gerçek adı ve bilgileri sayfamızda..

Kızım Dizisi Aylin Kimdir? Candanın Arkadaşı Rolünde (Berna Üçkaleler)

Kızım Dizisi Aylin Kimdir? Kızım Dizisi Aylin karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Berna Üçkaleler. Oyuncumuz oldukça yetenekli ve becerikli bir oyuncu olmakla birlikte en son Adını Sen Koy dizisindeki Leyla karakteri ile çok sevilmiş ve uzun süre dizide başrol oyuncusu Zehranın en sevdiği karakter olarak diziye renk katmıştı.

Kızım Dizisi Aylin Candanın Arkadaşı Rolünde (Berna Üçkaleler) Kimdir?

Kızım dizisi Aylin kimdir Berna ÜçkalelerBerna Üçkaleler 1987 yılında kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesinde Spor Akademisi mezunu olan Berna Üçkaleler, oldukça güzel yüzlü ve oyunculuk yeteneği üst seviye olan bir isimdir. Oyunculuğa olan merakı nedeniyle 3 Mota Oyunculuk Akademisi ve Craft Oyunculuk Atölyesinde aldığı eğitimlerin ardından kariyerini bu yönde şekillendirmiştir.

Berna Üçkaleler hangi dizilerde rol aldı: Kaçak Gelinler Dizisinde Aydan karakteri olarak Rol Aldı. Uzun süre rol aldığı Adını Sen Koy Dizisinde Leyla Rolünü başarıyla oynadı. Berna Üçkaleler Kardeş Payı ve Paramparça gibi dizilerde de rol almıştır. Ayrıca sinemada da Recep İvedik 4 filminde oynamıştır. Son Olarak akanl D de yayınlanan Hıçkırık dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir.

Berna Üçkaleler sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. Berna Üçkaleler instagram adresinden Kızım dizisindeki Aylin rolünü paylaştı. Herkese Merhaba. Yarın @kizimdizisi izlemeyi unutmayalım❤️ ben de varım. Bu da dizideki yeni karakter Aylin sözleri ile yeni dizisi Kızımdaki Aylin karakterini duyurdu.. Merak edenler için Berna Üçkaleler instagram adresi: instagram.com/berna_uckaleler İşte o paylaştığı resim:
Kızım dizisi Aylin kimdir bilgileri

Kızım Dizisi Aylin Kimdir nasıl bir rolde oynayacak kısaca bahsedelim: Candanın en yakın arkadaşlarından birisidir ve Bulgaristanda çok iyi bir iş imkanı olduğunu söyleyip onunla birlikte yurt dışına gitmek istediğini söyler. Kafası son günlerde oldukça karışık olan Candan ise Aylinden gelen bu teklife sıcak bakar. Aylin ve Candanın Kızım dizisindeki samimi arkadaşlığı bakalım neleri getirecek izleyip göreceğiz.
Kızım Dizisi Aylin Kim gerçek adı bilgileri

Kızım Dizisi Aylin Kimdir? Candanın Arkadaşı Rolünde (Berna Üçkaleler) konumuza gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Kızım dizisindeki Aylin kim candanın arkadaşı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018