Kızım Dizisi Demir ile Candan Evlenecek mi?

Kızım dizisinde Demir ile Candan evlenebilecek mi engelleri aşacaklar mı yeniden birlikte olacaklar mı olduk da merak ediliyor. Son haftalara geldiğimizde kızım dizisinde oldukça sıra dışı gelişmeler yaşandı. Demir kılıktan kılığa girerken diğer taraftan karakola giderek Cemal’in baskısıyla teslim olmak zorunda kaldı. Demirin karakola teslim olur hapishanenin yolunu tutmasıyla birlikte Öykü’ye bakacak kimse kalmadı. Bir süredir çocuk esirgeme yurdunda yuvasında olan öykü Candan tarafından Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan alınarak evlatlık edinmesi gündeme geldi.

Kızım Dizisi Demir ile Candan Evlenecek mi?

Candan Öykü’yü evlatlık alabilmesi için mutlaka evli olması gerekiyordu. Bu yüzden Candan Murat ile bir an evvel evlenmek için çalışmalara başladı. Ancak bunu öğrenen Demir hapishaneye girmeden önce Candan’ın yanına gelerek Murat’la evlenmemesi gerektiğini kendisini çok sevdiğini söyleyince Candan’ın da iyice kafası karıştı.

Kızım Dizisi Demir ile Candan evlenecek mi Peki şimdi neler olacak, Kızım Dizisi Demir ile Candan Evlenecek mi? sorusu çok merak edilmeye başlandı. Eğer Candan Murat ile evlenmezse öykü Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan alamayacak özellikle Demir’in de Candan’ı çok sevdiğini söylemesi ile birlikte Candan da artık bu saatten sonra sadece Öykü için Murat’la evlenmeyecektir. Tek geçerli sebebi Öyküyü evlatlık olarak alabilmektir. Ancak Demir ilk duruşmada serbest kalması gündeme gelirse Candan bu durumu öğrenip evlilikten vazgeçebilir ve Öykü ile ilgili evlatlık alma çalışması da daha başka bir çözüme ulaşmış olabilir.

Kızım Dizisi Demir ile Candan Evlenecek mi? Asunun Mektubunda neler yazıyor, Cemal Şikayetinden vaz mı geçecek?

Candan Öyküyü evlatlık olarak almak istemekte çünkü annesi Asu Almanya’ya gitmiş babası ise karakola teslim olunca Öykü yeniden Çocuk yuvasına dönmek zorunda kalmıştır. Diğer taraftan hiç beklenmedik bir gelişme daha yaşanır ve Asu Almanya gitmeden önce Cemal’e yazdığı bir mektup ortaya çıkar. Cemal bu Mektubu okuyup Öykü ile ilgili gerçekleri öğrenince Öykü’nün ölmemesi için Demir ile ilgili şikayetini geri alabilir.

Kızım Dizisinde Demir ile Candan Evlenecek miilerleyen bölümlerde neler olacak tam bilemiyoruz ancak görünen o ki Cemal hırslarından vazgeçecek Candan ve demir bir araya gelerek mutlu bir yuva kuracaklar, öyküde huzurlu mutlu bir yuvada güzel yaşamaya başlayacak. Tabii bu bir ironidir bakalım gelecek bölümlerde Kızım dizisinde neler yaşanacak izleyip göreceğiz..

Kızım Dizisinde Demir ile Candan Evlenecek mi Mutlu Olacaklar mı?

Kızım dizisinde Demir ve Candan evlenecek mi en çok merak edilen bu soruyu ilerleyen bölümlerde yeni gelişmelerle çok daha iyi öğrenmeye çalışacağız. Sizce Candan ve demir evlenmeli mi Öyküye gerçekten annelik eden candan ve Öykü’nün gerçek babası olan Demir ile evlenmesini nasıl buluyorsunuz bu konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Lütfen aşağıya uzunca yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2019