Kızım Dizisi Final Mi Yapacak Sezon Finali Yapıp 2. Sezonda Devam Edecek mi?

Tv8 de devam eden Kızım Dizisi Final Mi Yapacak Sezon Finali Yapıp 2. Sezonda Devam Edecek mi? diye sorular geliyor ve biz de bu sorulara detaylı bir cevap vermek istedik. Kızım Dizisi TV8 ekranlarında her cuma günü oldukça yüksek reyting oranları ile dikkat çekerken hem sade hem de duygusal bir dizinin de oldukça yüksek reytingler alabileceğini bizlere göstermiş oldu.

Son Dakika (23 Mart) 15 Martta Atv de Hercai dizisinin başlaması ile reyting kaybı yaşayan Kızım dizisi 6 oranlarına yaklaşan reytinglerden 3.90 oranına düşüş gösterdi. 2. sezonda devam etme ihtimali olan Kızım dizisinin düşen reytingler sonrasında erken final yapması gündeme geldi. İlerleyen haftalardaki reyting sıralamaları ve alacağı reytingler oldukça önem kazandı. Eğer düşüş devam ederse Kızım dizisi erken final yaparak ekrana veda edebilir. İşte son reyting sonuçları:

Hercai dizisi reyting sonuçları

Son Dakika Bilgisi: TV8’in sevilen dizisi ‘Kızım’ın yeni sezon akıbeti belli oldu! 2. Sezon devam edip etmeyeceği merak edilen Kızım dizisi ile ilgili karar verildi. Yapımcılığını Medyapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği, başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu, Serhat Teoman, Tugay Mercan ve Suna Selen’in paylaştığı sevilen dizinin yeni sezonda da ekranlarda olması kararlaştırıldı ve dizi 2. sezon onayını aldı. “Kızım” yeni bölümleriyle her cuma TV8’de!

Almış olduğu Total reyting dergiler TV8 ekranlarında yüzleri güldüren kızım dizisi devam edecek mi bitecek mi final mi olacak merak ediliyor. Öncelikle hemen belirtelim ki kızım dizisi erken final yapmayacak sezon sonuna kadar kesinlikle devam edecektir. Çünkü 5 üzerinde aldığı Total reytingler ile kızım dizisi cuma günlerinin en çok izlenen 3 dizisinden birisi. Arka Sokaklar Gülperi ve daha sonra da kızım dizisi geliyor Cuma günleri en çok izlenen diziler arasında. Böyle bir başarıyı yakalayan kızım dizisinin kolay kolay bitmeyeceğini düşünüyoruz. İşte Kızım dizisinin son reytingleri:

Kızım dizisi final mi sezon finali miKızım Dizisi Final Mi Yapacak Sezon Finali Yapıp 2. Sezonda Devam Edecek mi?

Hemen şunu da belirtelim ki kızım dizisinin senaryosu çok fazla değil, bu yüzden dizinin bitirilme ihtimali de sezon sonunda olabilir. Aslında çok ileriki tarihler için kesin konuşmak pek doğru değil ama kızım dizisi çok iyi reytingler aldığı için gelecek sezonda devam edeceğini düşünüyorum. Dizilerin final yapacağı veya sezon finali Yaparak 2. sezonda kaldığı yerden devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Almış olduğu reyting oranları ile oldukça iyi izlenmelere ulaşan ve reyting oranları ile dönem sonuna kadar devam edeceği kesinleşen kızım dizisinin sezon finali mi yoksa final mi yapacağını hemen tahminlerinize sizlere açıklayalım. Kızım dizisi Mayıs 2019’da sezon finali yapacak ve 2019-2020 sezonunda da kaldığı yerden devam edecektir. Bu bilgiye nereden ulaştınız diye merak ederseniz bildiğiniz üzere Acun Ilıcalı geçtiğimiz sezon Star TV’de 2 reyting oranına sahip olan Adını Sen Koy dizisini de yine 2-3 arasında reyting alan Jet sosyete dizisine transfer etmiş ve TV8 de yayınlanmaya başlamıştı.Kızım dizisi final mi sezon finali mi yapacak bitecek mi

Haliyle bu kadar düşük reytinglere sahip dizileri bile başka kanallardan transferi eden Acun Ilıcalı kendi kanalında çıkış yapan ve 5 üzerinde reytingler alan çok iyi tutulmuş bir diziyi kolay kolay final yapıp bitireceğini düşünmüyoruz. Ayrıca mütevazi bir dizi olan kızım dizisinin çok yüksek bir maliyeti bulunmuyor, çok lüks yerlerde dizi çekilmediği gibi oyuncu maliyetleri de diğer dizilere göre oldukça düşük diyebiliriz. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda kızım dizisinin gelecek sezonda devam edecek yani kızım dizisinin Mayıs 2019’da final yapmayacağı sezon finali yaparak 2. yeni sezonunda kaldığı yerden devam edeceğini şimdiden izleyicilerimize duyuralım.

Kızım Dizisi 2. sezon olacak mı yeni sezonda kızım dizisi devam edecek mi?Kızım dizisi final mi olacak yeni sezonda devam mı edecek

Bu soruları elbette çok merak ediliyor ancak kızım dizisinin almış olduğu son reyting oranları da bakarsak 5 ve 6 arasındaki Total reytingleri oldukça başarılı ve cuma günü diğer dizilere göre oldukça yüksek bir reyting alıyor. Bu kadar ciddi reyting  alan ve izlenme oranları çok iyi olan kızım dizisinin kolay kolay bitmeyeceğini kesinlikle 2. sezonda devam edeceğini sizlere şimdiden duyuralım ve kızım dizisinin sezon finalinde bakalım neler yaşanacak nasıl bir sezon finali ile kızım dizisi yaz tatiline girecek izleyip göreceğiz.

Candan ile Demir evlenecek mi, Öykü gerçek annesi olan Asuyu tekrar görebilecek mi, Cemal demirden nasıl bir intikam alacak gibi sorulara ilerleyen zamanlarda detaylı bir yanıt vermeyi düşünüyoruz. Candan ile Demir evlenecek mi sorusuna sizler için detaylı cevap verdi lütfen konumuza göz atınız: Candan ile Demir evlenecek mi? Sizlerin de yorum ve görüşlerini bekliyoruz, lütfen aşağıya yazınız teşekkürler.

Son Dakika Bilgisi: TV8’in sevilen dizisi ‘Kızım’ın yeni sezon akıbeti belli oldu! 2. Sezon devam edip etmeyeceği merak edilen Kızım dizisi ile ilgili karar verildi. Yapımcılığını Medyapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği, başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu, Serhat Teoman, Tugay Mercan ve Suna Selen’in paylaştığı sevilen dizinin yeni sezonda da ekranlarda olması kararlaştırıldı ve dizi 2. sezon onayını aldı. “Kızım” yeni bölümleriyle her cuma TV8’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2019