Kızım Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? Tv8

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Kızım Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? Tv8 konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Kızım Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? Tv8 hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Tv8 Kızım Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? TV8 ekranlarında devam eden cuma günleri ekrana gelen kızım dizisi kaç bölüm devam edecek kaçıncı bölümde bitecek final yapacak oldukça merak ediliyor. Biz bu konumuzda kızım dizisinin reytinglerinden yola çıkarak kaç bölüm devam edeceğini sezon finali mi final mi yapacağını sizlere detaylarıyla yazmak istiyoruz.

Öncelikle söylemek isteriz ki Cuma günleri Arka Sokaklar Gülperi gibi dizilerden sonra en merak edilen en sevilen dizi kuşkusuz kızım dizisi. TV8 ekranlarında devam eden sevimli güzel dramatik dizi izleyen herkesi büyülemeye yeniden izlemeye yönlendiriyor. Daha ilk bölümden beri ben severek izledim ve izlemeye devam ediyorum, gerçekten seviyeli güzel bir dizi olduğunu açıkça belirtmek isterim.

Elbette eksikleri Yok değil var senaryosu daha akıcı olabilir bazı sahneleri gereksiz yere uzatıyorlar ancak Demir ve Öykü’nün bu güzel hikayesi izleyen herkesin çok hoşuna gidiyor ve yeni bölümleri merakla bekleniyor. Peki kızım dizisi kaç bölüm devam edecek öncelikle bu soruya cevap verelim.

Kızım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak?Kızım Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final olacak

Kızım dizisi anlaşma gereği ilk olarak 25 bölüm olarak ekrana gelecek. 25 bölümlük seriden sonra kızım dizisi eğer reytinglerde yükseklerde kalmaya devam ederse sonraki 25 bölüm içinde anlaşma imzalanacak toplamda dizi 50 bölüme çıkacak. Ancak hemen şunu da belirtmek isteriz ki kızım dizisinin senaryosu oldukça güzel ve sade devam ediyor. İzleyenler dizinin müptelası olduğu ve sürekli izlemeye devam ediyor. Şu ana kadar kızım dizisi 5 civarında total reyting alarak cuma günleri Arka Sokaklar ve Gülperi dizisinden sonra genellikle 3. sırada yer alıyor.

Kızım dizisi bu başarısını devam verdiği müddetçe kolay kolay bitmeyecek ve sonuna kadar devam edecektir. Genellikle diziler 3 oranının altında reytinglere düşmediği müddetçe devam kararını ısrarla sürdürüyor. Yeni dizilerin şansı eski diziler gibi olmuyor. Mesela Acun Ilıcalı 5 civarında Total reyting alan kızım dizisini kaldırsa onun yerine hangi diziyi koyarsa koysun 5 civarında Total reyting alması oldukça zordur imkansız demiyorum ama gittikçe kanalların reytingleri düşmeye başlıyor, çünkü izleyici yüksek kalite bekliyor dizilerde.

Kızım Dizisi Kaç bölüm sürecek ne zaman BitecekKızım Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Yapacak bitecek? Tv8

Kızım dizisi büyük ihtimalle 2019-2020 sezonlarında da kaldığı yerden TV8 ekranlarında devam edecektir. Demir ve Öykü’nün bu güzel hikayesi izleyenleri memnun ettiği müddetçe, senaryoda büyük bir saçmalama olmadığı müddetçe diziye yeni giren oyuncular diziyi bozmadığı sürece, kızım dizisi 5 civarında reyting almaya devam edecektir ve izleyenleri ekrana kilitleyecektir.

Bizim tahminimize göre kızım dizisi bu sezonun sonunda sezon finali yaparak gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek 2. sezonu ile. Kızım dizisinin sezon sonunda sezon finali yaparak İkinci Yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek olmasını şimdi aldığı reytinglere göre söylüyoruz. Eğer reytinglerde büyük bir düşüş yaşanır ve kızım dizisi 3 oranının altını görürse o zaman TV8 ekranlarında devam etmesi oldukça zor görünüyor. Ancak gidişata bakarsak kızım dizisi reytingleri düşmesi bir tarafa yükselmesi bile gündemde olabilir.

Kızım Dizisi final mi sezon finali mi yapacak

Kızım dizisinin 2019-2020 sezonunda da devam ederek 2. sezonun sonunda toplamda 75. bölüme ulaşmasını tahmin ediyorum. Yani Tahmin olarak kızım dizisi 75. bölümde final yapar ekrana veda eder diyebiliriz ancak bunun için elbette çok erken. Tek şart var dizinin reytinglerinin düşmemesi şu ana kadar geride kalan haftalar gösterdi ki dizi oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor.

Eğer kızım dizisi bu başarısını devam ettirirse gelecek sezonda kaldığı yerden devam eder 75. bölüme kadar sürecektir. Sonuç olarak kızım dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek ne zaman final yapacak sorularına kesin olmamakla birlikte bu sezon sonuna kadar reytingleri devam ederse yaklaşık 40. bölüme ulaşılacaktır. Gelecek sezonda 35 – 40 bölüm ile birlikte 70-75 bölümlere kadar ulaşılacağına tahmin ediyoruz. Elbette bu gidişatı reytingler belirleyecektir.

Kızım dizisinin reytingleri düşmez ve başarılı şekilde devam ederse dizinin yolu açık. Sizde kızım dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Kızım dizisinin son almış olduğu reytingleri paylaşarak konumuza son veriyoruz.Kızım dizisinin reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2018