Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

TV8’in yeni dizisi Kızım’da sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Önce Kızım dizisinin günü değişmişti, şimdide cumaya alınan dizi ile ilgili olarak erken final yapacağı ve maliyetini karşılamadığına dair bilgiler sosyal medyada dolaşmaya başladı. Peki gerçekten de Kızım dizisi yeteri kadar tutulmadı mı yoksa aynı gün yayınlanan Sen Anlat Karadenizin etkisinde kalıp tutunamayacağını mı anladı hangisine sayarsanız sayın ama dizi şimdilik cuma gününde yayınlanmaya başlayacak.

26 Eylül Kızım yeni bölüm Neden Yok yayınlanmıyor?

Tv8 yeni dizisi Kızım’ı cuma gününe aldı. Bu yüzden 26 Eylül Kızım yeni bölüm Neden Yok sorusuna cevap yeni bölüm 28 Eylül cuma günü Tv8 ekranlarında yayınlanacak olacak..

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı, çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan yapım, ilk bölümüyle AB ve ABC1 gruplarında yaklaşık 5 reyting almış ve kötü olmayan bir reyting almasına rağmen bu haftadan itibaren cuma akşamları ekrana gelecek. İlk haftadan gün değiştirmesi bu kadar da olmaz dedirtti ama Acunun kararı kesin. İzleyenler hikayeyi çok sevdi, oyuncular çok başarılı, her birinden ayrı oyunculuk cevheri çıkıyor adeta..

Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak?

Kızım dizisi, yeni bölümüyle Cuma günleri saat 20.00’de TV8’de ekrana gelmeye devam edecek. Kızım dizisi reytinglerde iyi devam ederse uzun süre kalıcı olacak gibi görünüyor. Ancak Kızım dizisinin zor günlerde ekrana gelmesi ve izleyicisini bir süre sonra kaybedip erken final kararı alması ile izleyenler adeta yıkılır. Çünkü Öykü karakterinin nnesinin bir hayatta yaşama tutunma isteği ve Öykünün hastalığının ne olduğu, baba sevgisiyle devam edip edemeyeceği oldukça merak ediliyor.

Kızım Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Olacak

Siz nasıl buldunuz Kızım dizisini? Reytingleri iyi devam eder mi yoksa bir süre sonra düşmeye hem de cuma akşamları diğer dizilerin etkisi ile kısa sürede reytinglerde alt sıralara düşmeye başlar mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. Bu arada dizinin sözleşmesinin en az 10 bölüm olduğunu ve dizi reytingleri iyi giderse Kızım dizisinin önce 25 bölüme sonra da sezon sonuna kadar uzatılacağı belirtilmişti.

Bu şartlarda Acun Ilıcalı Kızım dizisini en az 10 bölüm oynatacaktır. Çünkü sezon programları başlamadığı için dizinin devam etmesi hem reytingler için hemde oyuncular için bir fırsat olacaktır. Zaten kızım zor bir günde iyi reyting alarak başladı umarız devamı gelir bu güzel ve dramatik hikayenin.. İşte Kızım dizisinin son fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018