Kızım Dizisi nerede çekiliyor manzaralı yerler neresi hangi il ilçe köyde çekim?

TV8 ekranlarında Çok yakında başlayacak olan kızım dizisinin nerede çekildiği hangi ilimizde ilçemizde veya köyde olduğu fragman sonrasında daha çok merak edilmeye başlandı. Başrollerinde Beren Gökyıldız Buğra Gülsoy ve Leyla lydia tuğutlu gibi önemli isimlerin yer aldığı ve Kore draması olan My Fair Lady isimli diziden uyarılarak ülkemizde gösterilecek olan kızım dizisinin çekim yerleri nerelerde çekildiği de oldukça merak edilen konuların başında geliyor.

Öncelikle kızım dizisinin fragmanı izlediğinizde gerçekten çok etkileyici olduğunu gördük. TV8 Umarım bu diziyi uzun süre devam ettirir. Çünkü gerçekten konusu çok farklı ve güzel bir dizi. Kızım dizisinin genel konusu küçük yaştaki Öykü’nün bir hastalığa yakalanması ve bu hastalığın kendisinde unutkanlık yaratmasıyla Küçük yaşlarda bunama hastası olarak babasıyla arasındaki duygusal iletişimi anlatan çok güzel bir dizi.

Öykü bunama hastalığının etkisiyle bir süre sonra babasını tanımaz hale gelir ve gitmiş olduğu bir evde çok güzel bir kadın olan Leyla lydia tuğutlu ile karşılaşır, kızını arayan Buğra Gülsoy Öykü rolündeki Beren Gökyıldızı bulurken Leyla ile tanışmış olur.

Oldukça farklı konusu küçük yaştaki bir kızın bunama hastası olmasıyla oldukça farklı bir konuya sahip olan kızım dizisi oldukça acıklı ve dramatik yapısı ile izleyen herkesin dikkatini çekecek gibi görünüyor. Özellikle kız babalarının çok etkileyecek olan kızım dizisi TV8 de Ekim ayında gösterime başlayacak kızım dizisinin nerede çekildiğini hangi il ilçe olduğunu kısaca belirtelim. Kızım dizisinin çekimleri 2 şehrimizde devam ediyor, birincisi Bursa İkincisi ise İstanbul. Kızım dizisi genel olarak İstanbul’da çekilecek ancak bazı sahneleri Bursa’daki timsah Arena’ya yakın bir mahallede çekildiğini öğrendik.

Tv8 Kızım Dizisi nerede çekiliyor manzaralı yerler neresi

İleriki günlerde kızım dizisi ile ilgili çekim bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca fragman da görülen kızım dizisinin çekildiği orman neresi ağaçlık yerler neresi hak edenlere kızım dizisi ile ilgili bütün detayları veriyor olacağız şu anda dizinin seti İstanbul’da devam ediyor kızım dizisi ile ilgili çekim yerleri değişirse veya yeni gelişmeler olursa buradan sizlere duyuracağız.

Kızım dizisi ilk çekim yerleri İstanbul Galata Kulesi ve çevresi kullanıldı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimler devam ediyor.

Kızım dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Çekimlerin büyük bölümü Beykoz’un tarihi sokaklarında gerçekleştirilse de metro istasyonlarından sahillere İstanbul’un pek çok tanıdık yerinde geçiyor.

Sonuç olarak tekrar edecek olursak kızım dizisi nerede çekiliyor, çekim yerleri neresi İstanbul ve Bursa. kızım dizisi nerede çekiliyor Hangi ormanda hangi köy kasaba derseniz herhangi bir köy veya kasaba yok, Ancak İstanbul’da Belgrad ormanlarına yakın Beykoz tarafındaki bir villa tipi evde de çekimlerin sürdüğünü öğrendik. İlerleyen haftalarda değişmeler olursa yeni gelişmelerle birlikte kızım dizisinin bütün çekim yerlerine nasıl gidilir kızım dizisinin oyuncuları ile tanışma ve fotoğraf çekimi yapılıyor mu kızım dizisinin setine nasıl gidilir gibi sorulara da ileriki haftalarda uzun da yanıtlar veriyor olacağız.

Kızım Dizisi nerede çekildi hangi il ilçe köyde

Buğra Gülsoy ve Beren Gökyıldız gibi önemli isimleri bir araya getiren Leyla lydia tuğutlu gibi başarılı oyuncuları bir arada tutan kızım dizisini bu yılın sürpriz bir dizisi olduğunu söyleyebiliriz, umarız TV8 bu diziye sahip çıkar kızım reytinglerine aldırmadan uzun süre devam ettirir. Hem Kore dizisi severler hem de dramatik dizi severler umarız bu diziyi kaçırmadan ve sahip çıkarak izlemeye devam ederler. Bu yılın sürprizi diyeceğimiz kızım dizisinin tüm detaylarına buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kızım Dizisi nerede çekiliyor manzaralı yerler neresi hangi il ilçe köyde çekim?

Kızım Dizisinin çekildiği yer neresi nerede çekildi

Kızım dizisi çok başarılı bir Kore draması olan My Fair Lady isimli diziden uyarlanacak. Başrollerinde usta oyuncular Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu yer alıyor. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan Kızım dizisinin çekimleri İstanbul’da ve Bursa’da yapıldığını tekrar hatırlatalım.  Kızım dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ettikçe buradan yazacağız.. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018