Kızım Dizisi Öykünün Annesi Leyla Kim, Yaşıyor mu, öldü mü Kim Canlandıracak?

Kızım Dizisi Öykünün Annesi Kim, Yaşıyor mu, öldü mü Kim Canlandıracak? Kızım dizisi TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ederken Öykü’nün hayatı ile ilgili sırlarda açığa çıkmaya başlıyor. Demir Öykü’nün teyzesine ulaşıyor ama teyzesi yurt dışına kaçmak üzeredir. Onu bulup soracakları vardır Demir’in.

Demir son dakika onu yakalar ve sen Öykü’nün gerçek teyzesi değilsin değil mi diyerek soru sorar. Öykü’nün teyzesi olarak tanıdığımız kişi ise tabii ki değilim bana geldiğinde 20 günlüktü annesi çok para verdiği için kabul ettim der. Demir ise ölmüş kadın hakkında konuşuyorsun der. Ancak sonradan Öykü’nün annesinin ölmediğini anlar ve Öykü’nün teyzesi olarak bildiğimiz kişi de bunu doğrular.

Şimdi asıl soru Öykü’nün gerçek annesi kim? Öykü’yü neden başka birisine para karşılığı bakması için verdi? Kızım dizisinde Öykü’nün annesi rolünü kim canlandıracak? Diziye girecek yeni oyuncu kim olacak? Şimdilik yeni oyuncu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ancak Demir Öykü’nün annesini bulmak için arayışlara başlar. Öykü’ye annesinin yaşadığını söyleyecek mi yoksa annesinin bulduğunda onu karşısına mı çıkaracak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Kızım Dizisi Öykünün Annesi Kim, Yaşıyor mu, öldü mü Kim Canlandıracak?

Kızım Dizisinde Öykünün Annesi aynı zamanda Demirin bir zamanlar sevgilisi olan kız Kim, Kızım dizisinde Öykünün annesi Yaşıyor mu, Kızım dizisi Öykünün gerçek annesi öldü mü nerede? Kızım dizisi Öykünün gerçek annesi rolünü Kim Canlandıracak? gibi sorular ilk akla gelen sorular. Oyuncumuz açıklanır açıklanmaz sizlere yazacağız tüm bu soruların cevaplarını..

Kızım dizisinde önemli bir mevzu olan Öykü’nün hastalığını hala babası bilmemektedir. Hastanede ortaya çıkan hastalığı hakkında daha fazla bilgiye ulaşılamaması için hastaneden kaçan Öykü hastane ekipleri tarafından bulanacak mı? Yanlış adres verildiği için ulaşılamamıştı. Hastanedeki doktor bu hastalığın kendi araştırmalarına fayda sağlayacağı gerekçesiyle Öykü’yü bulmak istemektedir.

Öykü’yü bulup hem bu hastalığı araştıracak hem de bir tedavisi olacak mı diye yeni yollar arayacaktır. Öykü’nün hastalığını Demir ve Candan ne zaman öğrenecek? Kızım dizisinde Öykü’nün hastalığı Öykü’nün üzerinde günden güne etkisini göstermeye başlıyor. Zihin bulanıklığı, unutkanlık ve el kaslarında kendisine göstermişti önceki bölümde ilerleyen günlerde artarak devam edecek.

Öykü’nün bundan sonraki hayatında iyi bir bakıma ihtiyacı var o yüzden de Demir’in Öykü’nün annesine ulaşması gerekmektedir. Kızım dizisinde Öykü’nün annesi rolünü canlandıracak olan oyuncu kesinleştiğinde sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Sizce Öykü’nün annesi rolü ile diziye katılacak oyuncu kim olabilir, ekranda Kimi görmek istersiniz?

Kızım dizisi Öykünün gerçek annesi hakkında ilk ipuçlarına göre oldukça güzel ve alımlı olan bu bayan yaşıyor, ancak Demir onunla bir daha görüşemediği için öldüğünü sanıyordu. Ancak ölmedi ve kızını doğurdu. Sıradışı bir öyküden sonra doğan bebeğe de Öykü adını verdiler.. Tv8 de cuma günleri yayınlanan Kızım dizisinde Öykünün gerçek annesi hakkında detaylar birazdan geliyor..

Kızım dizisi öyküyü büyüten teyzesi

Kızım Dizisi Öykünün Annesi Leyla adında yani takma adı Leyla olan bir bayan. Gününü gün eden Leyla hakkında detaylar birazdan gelecek..

Kızım Dizisi Öykünün Gerçek Annesi Leyla Kim?

Öykünün annesi ölmedi hayatta. Ancak oldukça berduş birisi oldu, gününü gün eden bir tip olduğu belli. Yurt dışına gittiğini de öğrendik ama adının Leyla olduğunu da öğrenince aklımıza hemen Leyla adındaki Veteriner Candan geldi. Acaba Öyküye bu kadar sahip çıkmasının nedeni onun gerçek annesi olduğu için mi? Sizce böyle bir ihtimal var mı?

Son bölümde neler izledik: Yine durağan bir bölüm izledik dediğim gibi yan hikaye eksikliği elindeki hikayeleri iyi kullanmama sorunu yaşıyor bu dizi Demir gittikçe derinleşen , ince dokunuşları olan bir karakter her bölümde bunu daha iyi çözmemiz diziyi etkileyen en etkili sebeplerden.

Daha önce karşılıksız sevgiyi hiç tatmamış biri ama şimdi bununla tanışıyor ve içsel değişimi izliyoruz, Candan diziye pek birşey katmıyor hayvanlara yardımları dışında…Öykü’nün hastalığının detaylarını bölüm bölüm irdeliyoruz irdeledikçe etkilerinide muhteşem oyunculukla izleyerek keyif alıyorum..Fakat dizilerde şu gustodan çok sıkıldım..Dünya küçük, Herkes herkesin bir arkadaşı çıkıyor Doktor onun arkadaşı gibi bu durum artık surrealitenin çok üstü.

Ayrıca dizide Uğur ve Demir dostluğunu da sevdim ne kadar hırsızlık yapsalar da Demir’in Uğur’un dostluğunu haketmediğine inandım…Tablo olayı beni çok sıktı artık bir an önce çözülsün baba kız ilişkisi ve hastalık üzerine gidilsin. Farklı konseptli hikayeler bekliyor ve umut ediyorum.. Ve yine Tv8’in yüzünü güldürecek bir reyting alacaktır ama yan hikaye eklenip biraz heyecan katmazlarsa dizi pek uzun ömürlü olacağına da inanmıyorum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2018