Kızım Dizisi Öykünün Gerçek Annesi Asu Rolünü Selin Şekerci Oynayacak

TV8’in sevilen dizisi Kızım’a sürpriz bir isim katılıyor gelecek hafta.. Kızım Dizisinde Öykünün Gerçek Annesi kimdir diye merak edenler için Asu Rolüyle diziye giriş yapacak olan Selin Şekerci‘nin diziye dahil olduğu resmen açıklandı. Selin Şekerci Öykünün gerçek annesi rolünde diziye giriş yapacak ve büyük ihtimalle Asu rolünde oynayacak..

Kızım Dizisi Öykünün Gerçek Annesi Asu Kimdir? Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı Kızım dizisi kadrosuna daha önce ‘Melekler Korusun’, ‘Kaçak Gelinler’, ‘Çoban Yıldızı’ ve ‘Siyah Beyaz Aşk’ gibi dizilerde başarıyla rol alan ve oyunculuk kabiliyeti üst düzey olan genç oyuncu Selin Şekerci dahil oldu.

Kızım dizisi Öykünün gerçek annesi Asu

Kızım dizisi Öykünün gerçek annesi Asu hakkında detaylı bilgileri sizlere buradan sunacağız. Ancak Asu karakterine hayat veren Selin Şekerci Kızım dizisinde oldukça başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Kızım dizisi Öykünün gerçek annesi Asu son bölümde oldukça yaklaştı kızı Öyküye. Öyküye şimdiye kadar annelik yapamamış olan Asu bakalım Demir ile anlaşıp neler yapacak?

Bildiğiniz üzere Öykü Kızım dizisinde en son okulda sorunlar yaşamış ve babasına da ulaşılamadığı için Candan ablasının yanında kalmaya devam ederken kavga ettiği kızın annesi tarafından şikayet edilince devlet koruması altına alınmak için Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı personeli tarafından Candan hanımdan alınıp Çocuk esirgeme yurduna götürülürken Babası yolda Öyküye ulaşmıştı. Büyük ihtimalle Demir arayıp Öykünün annesini bulacak ve Öykünün gerçek annesi karakterini Selin Şekerci canlandıracak.

Selin Şekerci Kızım Dizisinde Leyla Rolününde

Kızım Dizisi Öykünün Gerçek Annesinin Leyla olduğunu söyleyerek yurt dışına giden ve Öykünün teyzesi olarak bilinen kadın ise Leyla hakkında hiç iyi şeyler söylememiş onun gününü gün eden bir tip olduğunu çocuğun da hiç umurunda olmadığını belirtmişti. Bundan sonra Demirin sırtına daha büyük bir sorumluluk binecek ve Öykünün annesi ile biraraya mı gelecek yoksa Candan hanımla bir ilişki mi yaşayacak zamanla göreceğiz ancak Selin Şekerci Öykünün annesi olarak diziye girince oldukça karmaşık bir hale gelecek dizi..

Kızım Dizisi Öykünün Gerçek Annesi Leyla Rolünü Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir. Selin Şekerci küçük yaşlarından itibaren 8 yaşına kadar bale eğitimi ile birlikte tiyatro kursuna gitmiş ve kendisini adeta çekirdekten yetiştirmiştir. Selin Şekerci tv de ilk kez Turkcell ve Panda gibi markaların reklam yüzü olarak başlamıştır oyunculuğa.

Kızım Dizisi Öykünün Gerçek Annesi Leyla Rolünü Selin Şekerci

Selin Şekerci‘nin ilk dizisi ise Sağır Oda olmuştur. Selin Şekerciyi herkesin tanıdığı dizi ise Kavak Yelleri olmuştur. Buradaki oyunculuğu ile herkesi büyülemiş ve tüm ülke onu tanımaya başlamıştır. Daha sonra Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi gibi dizilerin ardından Çoban Yıldızı dizisindeki Zühre karakteri ile unutulmaz bir oyunculuk çıkarmıştır. Bunların dışında önemli dizileri ise Benim İçin Üzülme, Kaçak Gelinler, Acı Aşk ve Rengarenk dizileri önemli dizileri olmuştur. Kızım dizisinde Selin Şekercinin rolü ise Leyla karakteri olacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Selin Şekercinin katılımı ile Kızım dizisi yeni bölümleriyle her Cuma 20.00’de TV8’de.. – Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2018