Kızım Dizisi Öykü’nün Öğretmeni Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Kızım Dizisi Öykü’nün Öğretmeni Kimdir Gerçek Adı Bilgileri.. Kızım dizisindeki Öykü’nün okuldaki öğretmeni kimdir? Kızım dizisinde Öykü’nün öğretmeninin gerçek adı Sinem Ünsal. Sinem Ünsal kimdir bilgileri…

Kızım dizisinde Sevgi isimli öğretmen Öykü’nün sınıf öğretmeni. Öykü’nün zeki bir öğrenci olduğunu biliyor ve ona yardımcı olmaya çalışıyor. Sevgi Öğretmen Öykü’nün babası Demir’i sık sık okula çağırsa da Demir gitmiyor ya da başından savıyor her seferinde.

Kızım dizisinde Sevgi Öğretmen öğrencilerine önem veren ve sorumluluk sahibi bir öğretmendir. Sevgi öğretmen dizi de Öykü’nün okul sahnelerinde bolca görülüyor. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun gerçek adı bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik. Sinem Ünsal Kızım dizisinin güzel oyuncuları arasında. Başrol oyuncusu olmadığı için dikkatleri çekmiyor gibi görünse de güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Kızım dizisinde Sevgi Öğretmen rolünü canlandıran oyuncunun adı Sinem Ünsal. Sinem Ünsal 1993 İzmir doğumlu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat bölümü mezunudur. Oyunculuk eğitimini özel kurslarla alan güzel oyuncu dizilerde rol almıştır.

 Sinem Ünsal Siyah Beyaz Aşk ve Çoban Yıldızı dizilerinde rol aldı. İki dizideki rolü ile de başarıyı yakalayan güzel oyuncu şimdi de Kızım dizisi ile karşımızda. Sinem Ünsal Kızım dizisinde son bölümde Öykü’nün başına gelen olaylarda hep yanındaydı. Öykü sınıftan Alara ile kavga etti. Onun saçını başını yoldu babasının sözüyle de kolunu ısırdı. Bu yüzden de Alaranın annesi okula geldi ve Öykü’nün evini bulup onlara kızmayı düşünüyordu.

Ancak Öykü’nün evinin ve babasının kayıp olduğunu öğreniyor. Bu yüzden de Candanı okula çağırıyorlar. Öykü’ye bakacak bir aile bireyi olmadığı için onu Sosyal Hizmetler almaya karar veriyor. Öykü’nün bu durumunu değerlendiren okul müdürü ve Sevgi Öğretmen yetkililere haber veriyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018