Kızım Dizisi Reytingleri Neden Düşük, Dizi kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final?

Tv8 ekranlarında ilk bölümü çarşamba günü yayınlanan ancak Sen Anlat karadeniz’den reyting alamayacağını anlayınca cuma gününe alınan Kızım Dizisi çok iyi bir başlangıç yaptı. Kızım Dizisi Reytingleri sonraki haftalarda yükselişe geçerek cuma günü Arka Sokaklar ile boy ölçüşüp diğer diziler geride bırakmaya başladı.

Ancak dizinin 5. bölümü ile birlikte bir düşüş yaşanmaya başlandı. Son bölümde beklenmedik ölçüde düşen dizi 2. lik koltuğunu Cuma günü Show tv de yayınlanan Gülperi dizisine kaptırdı. Arka Sokaklar ve Gülperi dizisinden sonra almış olduğu 4.73 total reyting oranı ile 5 sırada yer alan Kızım dizisinin 2. sıradan 5. sıraya gerilemesi izleyenlerin acıtasyona mı maruz kaldı da izlememeye başladılar yorumlarına neden oldu. İşte son reyting sonuçları ve dizini sıralaması:

Kızım Dizisi nasıl gidiyor yorum analiz

5. Kızım 12 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 4.73 11.13
2. Kızım 5 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 5.56 13.23
2. Kızım 28 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 5.84 14.37
4. Kızım 19 Eylül 2018 Çarşamba Reytingleri 3.89 9.99

Zaten dizi bir dram dizisi olduğu için Öykü ve Demirin bu duygusal yolculuğunda onlara eşlik eden Candan da işin içine yavaş yavaş girmeye başladı. Kızım Dizisi Reytingleri Neden Düştü emin olamadık ama umarız gecici bir düşüş olur. gerçekten son dönemde izlediğim en güzel dizilerden birisi Kızım dizisi oldu. Oyunculuklar çok saf ve doğal geliyor bana nedense..

Kızım Dizisi Reytingleri Neden Düşüyor

Son bölümde Demir’in içsel psikolojik duygu analizini izledim bölüm boyunca güzel işlendi bu kısım ama her zaman dediğim gibi yan hikaye eksikliği diziyi durağandan öteye geçirmiyor… Zaten karakter azdı bir de Uğur’u hapise attılar ben bölüm boyunca Uğur’u aradım dizinin bir rengiydi Candan karakterinden daha dikkat çektiği kesin. Birde yetmiyormuş gibi Candan ve platonik sevdiceğini izledik bol bol ve gereksiz beni diziden soğutan kısım buydu geçtiğimiz haftada..

Demir’in yaşadığı duygusal çöküş gel gitleri gerçek Demir’in duygularını çıkardı ve dedik ki “Demir Öykü sayesinde iyi bir adam olacak” fakat hayat bazen iyi olmana izin vermiyor mesajı da verdi. Ben umutla Uğur’un hapis cezası para cezasına döner ve Demir külüstürü satar umuduyla bekledim ama olmadı ne yazik ki. Demir’in Öykü’nün teyzesini araması gerçek teyzesi çıkmaması şaşırttı mı hayır ama hastalığını söylememesi Dünya saçması zaten sen bu kızdan kurtulmak istiyorsun söylesene o zaman.

Kızım Dizisi Ne Zaman Final yapacak

Bu klasik sahnelerden valla sıkıldım, Cemal desen ayrı terane bu çocuğu diziye niye almışlar aralarda görüneyim kötü bakayım yumruk atıp tehdit edip gideyim diye mi çok boş her bölüm aynı şeyin olması. Benim merak ettiğim Demir bu durumda nasıl kurtulacak neden ortada olmadığını nasıl anlatacak ve dostu için ne fedakarlık yapacak merak ediyorum…Hikaye bu tarzda devam ederse kaç bölüm sürebilir orası da muamma ama yinede iyi bir sonuç alır Kızım dizisi.

Kızım Dizisi kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final?

Sevilen dizinin kaç bölüm süreceğine dair kesin bir bilgi elimizde bulunmasa da diziler genelde 10 bölüm ön sözleşme yapıyorlar ve eğer dizi tutarsa devamı sonra geliyor. Şimdiye kadar gördüğümüz Kızım dizisi gerçekten tutuldu sevildi. Eksikleri var ama düzeltilebilir ve reytinglerini artırabilir biraz daha..

Kızım Dizisi kaç Bölüm Sürecek

Kızım Dizisi Reytinglerini artırma konusunda şanslı sayılır, Aşk ve mavi her geçen gün bitiyor, İstanbullu Gelinde artık sıkmaya başladı insanları.. Yani Kızım dizisinin şansı oldukça yüksek bu sezon. Bizim tahminimize göre sezon sonuna kadar devam eder ve 30. bölümleri görür. Ancak devam edip etmemesi ileriki reytinglere senaryoya bağlı biraz da..

Kızım Dizisi Ne Zaman Final yapacak bitecek?

Kızım dizisi büyük bir ihtimalle sezon sonuna kadar devam edip 30. bölümde final yaparak ekrana veda edecektir. Ancak eğer reytingleri iyi seviyede devam ederse o zaman sezon finali yapar ve 2019-2020 yeni sezonunda da devam edebilir. Ancak bu gidişle o biraz zor görünüyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2018