Kızım Dizisi Selin Kimdir? Demir’in Kız Arkadaşı Selin Karakteri Bilgileri

TV8 ekranlarında yayınlanan kızım dizisi oyuncu kadrosu ve oyuncuların rolleri ile oldukça konuşulmaya ve cuma günü aldığı reytinglerde de adından sıkça söz ettirmeye başladı. Kızım dizisinde başrol oyuncusu olan Demir karakterinin kız arkadaşı rolünde oynayan Selin karakterinin kim olduğu gerçek adını ve hayatını sizlere buradan yazmaya çalışacağız. Kızım Dizisi Selin Kimdir? Demir’in Kız Arkadaşı Selin Karakteri Bilgileri burada sizlere tüm detayları ile sunuluyor:

Kızım dizisinde Demir’in kız arkadaşı olan Selin rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı Yağmur Gülveren’dir. Yağmur Gülveren 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. 1.70 boyunda ve 53 kilogram ağırlığında olan Yağmur Gülveren kızım dizisinde Selin rolü ile herkesin dikkatini çeken bir karakteri canlandırmaktadır.

Öykü rolündeki minik oyuncumuz ile Demir rolündeki Buğra Gülsoy oldukça başarılı bir şekilde rol aldıkları kızım dizisinde asıl kadın başrol ise Veteriner Candan Karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu’dur. Zamanla Selin ile Candan arasında bir rekabet başlayacaktır.

Yağmur Gülveren kimdir

Kızım dizisinde Demir Oldukça rahat bir tiptir. Öz kızına bakmakta İlk başlarda oldukça zorlanan, onu koruyup kollamak da zorluk yaşayan Demir aslında kızının hayatına girmesiyle birlikte sevgilisi olan Selin rolündeki kızdan da yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı. Çünkü Demir’in kızı rolündeki Öykü’nün kendisine olan yaklaşımından sonra Öykü ile arkadaş olan veteriner Candan’a daha yakın davranmaya başlayacaktır.

Kızım Dizisi Selin – Yağmur Gülveren Kimdir?

1995 İzmir doğumlu olan Yağmur Gülveren‘in boyu 170 cm, kilosu ise 53Eğitimine Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Viyolensel bölümünde devam ediyor. İlk oyunculuk deneyimini “London And Ginger” firmasının reklamlarında oynayarak gerçekleştirdi.

Kızım dizisi Selin Kimdir

Yağmur Gülveren‘in İlk dizi deneyimini ise 2018 yılında TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan “Kızım” dizisiyle yaşadı. Dizide “Buğra Gülsoy“un canlandırdığı“Demir” karakterinin kız arkadaşı “Selin” karakterine hayat veriyor. Yağmur Gülveren ilk dizisi Kızım oldu. Kızımda Selin karakteri.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2018