Kızım Dizisi Veteriner Candan Kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu Candan Karakteri

Kızım Dizisi Veteriner Candan Kimdir? TV8 ekranlarında 19 Eylül Çarşamba günü başlayan kızım dizisinde veteriner Candan rolünde oynayan oyuncu kimdir Gerçek adı nedir diye merak edenler için bu konuyu açmış bulunuyoruz. veteriner olan Candan kızım dizisindeki güzelliğiyle herkesin dikkatini çeken aslında hepimizin bildiği tanıdığı güzel bir oyuncudur.

Kızım Dizisi Veteriner Candan Kimdir?

Kızım dizisinde veteriner Candan karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Leyla lydia tuğutlu dur. Oldukça başarılı bir dizi oyuncusu olan Leyla lydia tuğutlu 29 Ekim 1989 yılında Almanya’da doğmuş ve daha sonra Türkiye’ye gelerek çeşitli yarışmalara katılmış ve güzelliği ile herkesin merak ettiği başarılı bir oyuncudur. Birçok dizi ve filmde rol alan Leyla lydia tuğutlu Candan rolüyle bir veterineri canlandırdığı kızım dizisinde de en çok dikkati çeken oyuncuların başında yer alıyor.

Kızım Dizisinde Veteriner Candan rolü kimdir

Kızım Dizisi Leyla Lydia Tuğutlu Veteriner Candan Karakteri

Kızım dizisinde veteriner rolünde oynayan Candan kendisine babasından kalmış olan çok güzel bir evde oturmakta ve bu evdeki çok özel tablolar büyük paralar etmektedir. Bunun kokusunu alan hırsız Demir rolündeki Buğra Gülsoy ne yapıp edip bu tabloları çalarak büyük bir servete konmak istemektedir ve arkadaşı Jilet ile yaptığı görüşme sonrasında Candan hanımın evindeki bu tabloları yüksek bir fiyat vererek belge imzalatıp bu tabloları ele geçirmeyi hedeflemektedir.

Ancak veteriner candana yardımcı olan ve demirinde kızı olan Öykü bu oyunu bozacak ve Candan’ın babasından Miras kalan evi ve önemli tabloları kaybetmesini önleyecektir. Bu yüzden Candan ile öykü arasında büyük bir muhabbet başlayacak ve bu dizinin devamında da hırsız karakterini oynayan demir rolüyle veteriner doktor olan Candan arasında bir yakınlaşma başlayacağını şimdiden söyleyelim.

Kızım Veteriner Candan rolündeki kız kim

Kızım dizisinde veteriner doktor rolündeki Candan‘ın babasından kalan tablolar oldukça kıymetlidir. Bu tabloların kıymetli olduğunu anlayan Demir ve arkadaşı jilet bir oyun oynayarak Candan’ın bu mirasına göz dikerek elinden almak istemektedirler. Öykü küçük köpeği fıstıkı veteriner doktor olan Candana göstermiş ve onu tedavi eden Candan ile öykü arasındaki muhabbet iyice artmıştır. Babasının hırsız olduğunu anlayan Öykü Candan’ın tablolarını çalmasına göz yumamaz ve onu uyararak tabloları satmasını engeller. Jilet ve Demir’in tarihi eser kaçakçılığı için bu tabloları kullanmasına önleyen Öykü, babasını yeni kaybetmiş olan Candan’ın artık en yakın arkadaşıdır.

Kızım Dizisi Veteriner Candan rolü Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Kızım Dizisinde Veteriner Candan rolü: 29 Ekim 1989 tarihinde Almanyada Berlin de dünyaya gelmiş olan Leyla Lydia Tuğutlu Miss Turkey 2008 birincisi ve Türkiye güzeli olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

Kızım Dizisi Veteriner Candan hakkında bilgiler

Leyla Lydia Tuğutlu’nun dizi oyunculuğunda kendini göstermesi ise Karadayı dizisindeki Songül rolü ile olmuştur. Kiralık Aşkda İz, İntikamda Pelin rolüyle dikkatleri iyice çeken Leyla Lydia Tuğutlu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde başrolde oynamıştır. Kızım Dizisinde Veteriner Candan rolünü oynayacak olan Leyla Lydia Tuğutlu’ya dizide başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018