Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3

Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3… Kızım dizisi Tv8 ekranlarında 19 eylül çarşamba akşamı yayınlanmaya başlıyor. Çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın başrolünü oynadığı dizi merakla bekleniyordu. Beren Gökyıldız küçük ve başarılı bir oyuncu. Bu dizisinde de kendini sevdireceğinden eminiz.

1 Mart 2019 Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Unutma beni unutama beni Esmeray)

7 Aralık Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Şenay – Hayat Bayram Olsa

23 Kasım Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Fikret Kızılok – Ama Babacığım Şarkısı

2 Kasım Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Şarkı Uçmak İstiyorsan

Kızım Dizisinde (Tv8) 4. Bölümde Çalan İncindim İncitildim şarkısı:

Kızım dizisi konusu ile de seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Öykü sekiz yaşındadır ancak arkadaşlarından farklıdır. Çünkü onun algısı çok açık, empati duygusu gelişkin ve çok akıllıdır. Doğduğundan beri teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Ama teyzesinin artık ona bakacak durumu vardır. Teyzesi ona bir not bırakır ve babasının ulması gerektiğini yazar.

Öykü doğduğundan beri yüzünü görmediği babasını bulmak zorundadır. Öykünün babası Demir rolünü Buğra Gülsoy canlandırıyor. Demir ise bu zamana kadar hayatından hiç bir zaman sorumluluk almamış sorumsuz biridir. Yetimhanede büyümüştür ve dolandırıcıdır. Öykü babasının evine gelip onu bulacağı gün polisler Demir’i götürür.

Demir’in hapisten kurtulmak için tek bir çaresi vardır. Öykü’ye bakmak. Mahkeme bu şartla onu serbest bırakır. Ancak Demir sorumsuz biridir ve Öykü’yü tanımamaktadır. Bu yüzden ona bakmak istemez. Demir ve ortağı Uğur Öykü’den kurtulmak isterler.

Diğer taraftan da dolandırıcılık hayatlarına devam etmektedirler. Demir ve Uğur’un dolandırmayı düşündüğü kişi olan Candan’ın geçmişi acılarla doludur. Bu tesadüfler insanları birbirine yakınlaştırır. Candan Demir ve Öykünün biraraya gelmesinde aslında büyük bir sır gizlidir. Öykünün hayatındaki sır açığa çıkacaktır.

Kızım dizisi TV8 ekranlarında yayınlanacak. Dizinin konusu ve oyuncuları çok başarılı bu dizi tutar diye tahmin ediyoruz. Ama gün sıkıntısı yaşayabilir. Çarşamba  günü Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileri reytinglerde ilk sıraları alıyordu geçen sezon.

Kızım dizisi  için açtığımız bu konuda sizlerle Kızım dizisinde çalan şarkıları paylaşacağız. Kızım dizisi Öykünün babası ile karşılaştığından itibaren bir komik ve dram karışımı bir dizi olarak yayınlanacak. Bu sahneler de hem hareketli hem durgun dram müzikleri çalabilir. Dizilerin sevilmesinde en önemli sebeplerden birisi de eminiz ki şarkıları müzikleridir.

Bizlerde bu konumuzda sizlerle Kızım dizisindeki şarkıları müzikleri paylaşacağız. Sizlerde görmek istediğiniz Kızım dizisi şarkıları müziklerini aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızım Dizisinde (Tv8) Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3 (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018