Kızım Dizisinin Sonunda Ne Olacak Öykü Ölecek mi? Hastalığı Yenecek mi?

Sevilerek izlenen Tv8 de cuma günü yayınlanan Kızım Dizisinin Sonunda Ne Olacak Öykü Ölecek mi? Hastalığı Yenecek mi? sorusu çok merak ediliyor.. Kızım Dizisinin mini kahramanı Öykü’nün hastalığı gün geçtikçe ilerliyor, Öykü Niemann – Pick hastalığına yakalanmış ve zaman zaman kötüleşiyordu. Bir Çeşit Alzheimer hastalığı olan Niemann – Pick bu hastalığı küçük çocuklarda görülüyor ve oldukça hızlı ilerleyebiliyor. Peki Kızım dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak?

Kızım Dizisinin Sonunda Ne Olacak Öykü Ölecek mi? Hastalığı Yenecek mi?Kızım Dizisinin Sonunda Ne Olacak Öykü Ölecek mi? Hastalığı Yenecek mi?

 

Niemann – Pick hastası olan Öykü zamanla bu hastalığı daha çok hissetmeye başlayacak. Kızım dizisinin yeni 13.bölümünde Öykü arkadaşlarıyla birlikte tiyatro oynarken yeniden hastalandı ve soluğu hastanede aldı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan Öykü hem demiri hem de Candanı oldukça korkuttu ve Demir kızı Öykü’nün neden hastalandığını doktora sorduğunda doktoru yakın zamanda önemli bir değişiklik oldu mu hayatında herhangi bir travma sebebi var mı diye sorunca Demir Öykü’nün annesi Asu ile tanıştığını ve yıllar sonra hiç görmediği annesinin yanında kaldığını söyledi.

Aslında Demir de biliyordu Öykü’nün annesi Asu ile yapamayacağını ve Asu’nun Öykü’ye iyi gelmediğini. Ancak mahkeme kararı Demir’in de elini kolunu bağladığı için ister istemez Öykü’nün Asu ile birlikte gitmesine razı olmak zorunda kalmıştı. Ancak Demir kızı Öykü’nün hastalanmasından dolayı Asu’yu sorumlu tuttu ve bir daha kızımla görüşmeni istemiyorum diyerek onu Öykü’den uzaklaştırmaya çalıştı. ancak Asu’nun Öykü’den daha doğrusu babasından kalan mirastan hiç de uzaklaşmak gibi bir niyeti yoktu.

Kızım Dizisinde Öykü Ölecek mi

Peki gelecek bölümlerde kızım dizisinde neler olacak Öykü’nün hastalığı ilerleyecek mi Öykü dizinin sonuna doğru ölerek diziden çıkacak mı yoksa Öykü babası Demir’in ve Candan’ın da desteğiyle iyileşecek ve hastalığı düzelecek mi bu konuda merak edenler için kısaca bilgilendirme yazalım. Niemann – Pick hastası olan Öykü dizinin ilerleyen bölümlerde hastalığını daha çok hissetmeyen başlayacak ve bu birçok defa izleyicilerin Kızım Dizisinde Öykü ölecek mi öykü iyileşecek mi hastalığı nedir diye merak edenleri bu sayfaya çekecek.

Öncelikle belirtelim ki Öykü gün geçtikçe daha çok hastalığın pençesine düşecek, gittikçe durumu ağırlaşacak, bir çok çare aranacak ama Öykü’ye çare olamayacak. ‘My Fair Lady’ adlı Kore dizisinden uyarlanan dizinin orijinalinde Öykü karakteri dizinin sonunda kurtarılamamış ve ölmüştü. Bakalım bizim Türk uyarlamasında Kızım dizisinde nasıl olacak Öykü ölecek mi yoksa yaşatılacak mı ilerleyen bölümlerde göreceğiz hep birlikte. Ancak şunu izleyicilerimiz görmüştü ki Öykünün son bölümlerde acılar ile yüzleşmeye başladığını ve dizlerinin çok ağrıdığına şahit oluyoruz, ilerleyen bölümlerde çok farklı hastalık belirtileri de ortaya çıkacak..

Kızım Dizisi Öykü iyileşecek mi yoksa Ölecek mi

Ancak sizlere bir ipucu vermek isteriz ki Kızım dizisinin senaryosu ülkemizde uzatılacak gibi görünüyor. Çünkü dizi çok iyi reytingler alıyor ve bu kadar yüksek reyting alırken diziler kolay kolay bitirilmez ülkemizde. Kızım Dizisinin Sonunda Ne Olacak Öykü Ölecek mi? Hastalığı Yenecek mi? sorusuna büyük ihtimalle Öykü ölmeyecek diye cevap bulacağız. Çünkü dizi Kore’de yayınlanan Orjinal dizideki gibi ilerlemeyecek, dizi senaryosu uzadığı için Öykü de hastalık ilerlese de yeniden kurtulacak ve ölüp diziden çıkmayacak..

Kızım Dizisi Öykünün gerçek babası kim Demir mi Cemal mi Başkası mı?

Bu soru da oldukça merak ediliyor. öykü Cemalin söylediklerini hatıra defterine yazdı ve Demir bunu okudu. Demir de kendinden şüphelenmeye başladı. Asıl merak edilen konu ise bu çocuk Asunun ise babası kim? Öykünün hakiki babası kimdir sizce? Kızım Dizisi Öykünün gerçek babası kim Demir mi Cemal mi yoksa bir başkası mi görüşlerinizi bekliyoruz.. Öykünün gerçek babası sizce kim? Bizce Cemal, Öykü’nün kendi kızı olmasından şüphelendi. Bu yüzden Öykü’nün kafasını karıştırmak ve babasından soğutmak için yalan söylüyor.. Bize göre Öykünün gerçek babası Demir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018