Kızım Dizisinin Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak? Tv8 de

Kızım Dizisinin Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak? Tv8 de olacak merak ediliyor. TV8 ekranlarında 19 Eylül Çarşamba günü ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayan kızım dizisinin yeniden hangi günler yayınlanacak tekrarlarının saat kaçta olacak merak ediliyor.  sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerikte kızım dizisinin tekrarları hangi günler yayınlanacak kızın dizisi tekrarları saat kaçta TV8 de olacak bu konuya cevap vereceğiz.

Buğra Gülsoy’un başrolünde oynadığı ve Leyla lydia tuğutlu’nun kadın başrolünü paylaştığı kızım dizisi oldukça farklı bir hikayesi ve konusu ile herkesin dikkatini çekecek bir dizi olarak TV8 de ekrana geliyor. İlk bölümü 19 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 20.00 da ekrana gelen kızım dizisinin yeniden hangi günlerde ve saatlerde yayınlanacağı merak ediliyor.

Biz bu konumuzda kızım dizisinin ilk bölümünü izleyemeyenler veya kaçırıp yeniden İzlemek isteyenler için çarşamba ve sonraki günlerde TV8 ekranlarında kızım dizisi ile ilgili tekrar bölümleri ne sizler için bu sayfaya toparlayıp gün gün saat saat vermek istiyoruz. Kızım Dizisinin Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak? Tv8 de olacak bu soruya en net cevap bu sayfada sizlerle olacak. TV8’in bu akşam başlayacak olan yeni dizisi Kızım tekrarlarıyla da ekranda olmaya devam edecek.

Kızım Dizisinin Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak

Kızım Dizisinin Tekrarı Tv8 de Hangi Günlerde Saat Kaçta Yayınlanacak?

Kızım Dizisi İlk Bölüm 19 Eylül Çarşamba Saat 20.00
Kızım Dizisi İlk Bölüm Tekrarı 19 Eylül Saat 22.15,
Kızım Dizisi Tekrarı 20 Eylül Perşembe Saat 20.00
Kızım Dizisi 1. Bölüm Tekrarı 20 Eylül perşembe Saat 22.15
Kızım Dizisi Tekrarı 22 Eylül Cumartesi Saat 13.00,
Kızım Dizisi Tekrarı 22 Eylül Cumartesi Saat 17.30
Kızım 1. Bölüm Tekrarı 22 Eylül Cumartesi Saat 00.15
Kızım Dizisi Tekrarları 23 Eylül pazar Saat 13.00
Kızım Dizisi 1. Bölüm Tekrar 23 Eylül pazar Saat 17.30

Oldukça farklı ve izlenesi bir dizi olan ve Öykü karakterinin oldukça merak edileceği bir dizi olan Kızım Dizisi hastalığı nedir diye merak edilen Öykünün çok sevileceği ve babasının onu ilk başta umursamasa da nasıl heyecanla sarıp sarmalayacağını anlatan bir dizi olacak kızım Dizisi.

Kızım Dizisinin Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak? Tv8 de

Tv8 de ekrana gelecek olan Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini ise Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu, Tugay Mercan, Serhat Teoman, Sinem Ünsal ve Suna Selen’in paylaştığı yapım, bu akşam yani 19 Eylül çarşamba 22.15perşembe 20.00 ve 22.15; cumartesi 13.00, 17.30, 00.15; pazar 13.00 ve 17.30‘da da izleyiciye buluşacak. Kızım, ilk bölümüyle 19 Eylül Çarşamba akşamı Saat 20.00’de TV8’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızım Dizisinin Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak? Tv8 de (9 Yorum)

  1. Kizim dizisinin tekrarini tv8,5 ta izliyorum, lutfen ayni bolumu 2 defa gostermeyin, hafta sonlari dizinin tekrari gosterimi varmi?
    Tesekkurler.

  2. İnternette dizinin bölümlerini yayınlamadığınız için ben de izlemeyi bıraktım.Bu çok saçma bir karar…Kanal bundan hemen vazgeçerse ipin ucunu hala yakalayabiliriz, yoksa TV8 kendi yayınlasın kendi izlesin, bize dizi mi yok?

  3. İşim icabı bakamıyorum neden İnternet üzerinden artık TV 8 de izleyemiyorum..bir açıklama gerekmez mi..sadece Fragmanlar var

  4. Neden yayın gününü değiştiler.2 sezondur oynayan İstanbullu Geline rakip yaptılar.Bence gününü çarşambaya alsınlar.Diziye yazık olcak yoksa.

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018