Kızım Final Bölümünde Neler Oldu? Yeni sezon olacak mı? Kızım 2. sezon ne zaman?

Kızım Final Bölümünde Neler Oldu? Yeni sezon olacak mı? Kızım 2. sezon ne zaman?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan cuma günlerinin sevilen dizisi Kızım 31 mayıs cuma günü 34. bölümüyle sezon finali ile ekranlara ara verecek? Kızım dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri tarzını hiç bozmadan seyircisinin karşısına çıktı ve gerçekten sevilen bir dizi haline geldi Başrollerini Buğra Gülsoy Beren Gökyıldız Leyla Tuğutlu Serhat Teoman Tugay Mercan‘ın paylaştığı dizide küçük bir kızın uzun yıllar sonrası babasıyla karşılaşması karşılaştıktan sonra ağır bir hastalığa yakalanması bununla beraber tatlı duygusal eğlenceli bir dizi olarak karşımıza çıktı. Kızım dizisinde  Buğra Gülsoy Demir Göktürk karakterini Beren Gökyıldız ise Öykü karakterini canlandırıyor. Bakalım tv8 in bu sevilen dizisi Kızımda Final bölümünde neler yaşanacak Demir Göktürk ölecek mi? Dizinin yeni sezonu olacak mı? 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Kızım Dizisi Final Bölümünde Neler Oldu ?

Öykü babasının maddi problemlerini kendine dert eder boyundan büyük işlere kalkışır.Öykü okulda kedi için 100 TL veriyor ve Demir bu paranın hesabını biricik kızı Öykü’den soruyor. Demir Öykü’nün ne parasızlıktan yalnızlıktan korkmamasını istiyor. Öykü babasına hak veriyor ve ondan özür diliyor. Bir diğer yandan gaza gelen Uğur Sevgi’yi istemeye gidiyor. Tam ortalık kızışacakken arayı bulan Öykü oluyor. Öykü’nün sakladığı parayı sahibine teslim etmek isteyen Demir tutuklanıyor Öykü, parkta oynarken içi para dolu bir zarf buluyor. Eve döndüğünde kimseye söylemeden onu yatağının altına saklıyor. Yaptığı hatanın farkında olan Öykü’nün içi bir türlü rahat etmiyor. İçi içini kemiren Öykü, babasına gerçeği anlatmak ister ancak bir türlü söyleyemiyor. Sınıfta bahçedeki kediler için para toplanırken  Öykü bulduğu paradan verince Sevgi Demir’i arıyor ve durumu haber veriyor. Demir Öykü‘ye unutamayacağı bir ders verir.

Kızım Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Tv8 ekranlarının cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi Kızım 31 Mayıs cuma günğ 34. Bölümü ile sezon finaline girecek ve geçici süreliğine ekranlara elveda diyecektir 3,5 aylık bir tatilin ardından 20 Eylül cuma günü ekranlara tekrar geri dönüş yapacaktır

 

Kızım Dizisi Final Bölümü Fragmanı….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019