Kızım Final Özeti Dizi Nasıl Bitti ? 31 Mayıs

Muhteşem bir final ile ekranlara veda eden Kızım 31 mayıs özeti izleyemeyenler için yayınlandı. Kızım final tekrarı ne zaman hangi gün nereden izlenir diye merak ediliyor. Son bölümlerde Öykü’nün yaptığı yanlışlar ile dizi farklı hal almış çok fazla eleştirilmişti. Kızım final nasıl bitti ?

Kızım Final Özeti Dizi Nasıl Bitti 31 Mayıs

Kızım Final Özeti Öykü’nün öğretmenine yazdığı mektup ile bitiyor. Önceki hayatını, hayatındaki değişimleri ve pozitif bakış açısını kaleme alan Öykü öğretmenine bir mektup yazar. İçeriği ise öğretmenine duygu göz yaşları döktürür. Kızım final nasıl bitti ? Tv dizilerine karşı olan Acun Ilıcalı 2019 yılında Jet Sosyete ve Kızım dizilerine yer vermişti. Giderine göre yeterli geliri elde edemeyen kana sahibi Acun Ilıcalı iki dizi ile de umduğunu bulamadı. 2019 sonu için anlaşmasının bittiği iki diziye sezon finali yerine direk final bölümünün çekilmesini rica etti.

Kızım final nasıl bitti

Kızım dizisi bitiyor mu takipçileri tarafından çok soru gönderiliyor. Kesin ve net bilgi sayın dizihaberi.tv okurlarımız Kızım 31 mayıs final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Son bölümde Öykü’nün yaptığı hırsızlıktan sonra iyi bir ders alan Öykü normale dönüyor. Babası Demir ve amcaları ile güzel bir kutlama yapıyorlar. Tabiki babaannesi olmaz ise olmazlarıdır bu kutlamanın. Mektubunda yazdığı mutluluk üzerine kelimeler ile TV8 ekranlarında final bölümü ile son bölümü yayınlandı.

Kızım Final Tekrarı Ne Zaman

Kızım Final Tekrarı

Duygu dolu Kızım final tekrarı izlemeye değer muhteşem bölüm oldu. Kaçıranlar için en kolay dizi tekrarı izleme platformu kanalın resmi internet sitesidir. Tv8 kanalının sitesinin yukarısında bulunan bölümler sekmesi size tüm bölümlerini verecektir. Kızım final tekrarı 31 mayıs bölümü de yine aynı yerde yayınlandı. Zamanınız olduğunda mutlaka izlemelisiniz. Yaz ayına girerken mutlu biten bir bölüm oldu. Diğer tüm sezon dizileri acıklı biterken ilk mutluluğu bize TV8 ailesi Kızım dizisi ile yaşattı. Öykü’ye gerçek hayatında başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019