Kızlarım İçin 12 Aralık Sumru İntihar Etti Öldü Mü Elifcan Ongurlar

Kızlarım İçin Sumru İntihar Etti Öldü Mü?.. Kızlarım için dizisi yeni bölümünde Sumru intihar ediyor. Annesini öldürdü bunu babasından ve annesinin yasak aşkından başkası bilmiyor. Sumru sadece babası biliyor zannederken bir de yasak aşkının bildiğini öğrenir.

Bu Sumru için yıkım olur. Hayatı kararır Sumru’nun hem annesini öldürdüğü için vicdan azabı çeker hem de başkasının katil olduğunu bildiği için. Sumru intihar eder bu acıya dayanamadığı için. Ama ölecek mi? Sumru intihar etse de ölmeyecek ve kurtulacaktır. Dizi daha yeni başladı ve böyle önemli bir karakter diziden çıkmaz daha 2. bölümden.

Kızlarım İçin dizisinde Sumru kimdir? Sumru’yu canlandıran genç ve güzel oyuncunun adı Elifcan Ongurlar. Elifcan Ongurlar 1983 doğumlu. İstanbul Beykent Üniversitesi’nde eğitim gördü. Daha önce Kara Ekmek, Kayıp Şehir ve Kiralık Aşk dizilerinde rol aldı.

Genç ve başarılı oyuncu Kızlarım İçin dizisinde de aklı uçarı bir genç kızı canlandırıyordu ama annesini öldürmüş olması onun hayatını komple değiştirir. Kızlarım İçin dizisi yeni bölüm fragmanı bilgileri de sizlerle konumuzda…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017