Kızlarım İçin 4. ve 5. Bölüm Fragmanı Özeti ve Tüyoları

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merak konusu olan Kızlarım için dizisi hem acıları hemde kızların her biri ile bir ailenin başına gelen ve gelebilecekleri en doğal haliyle anlatıyor. Oldukça özgün bir hikaye olan dizinin yeni bölümleri de merak konusu oldu. Kızlarım İçin 4. ve 5. Bölüm Fragmanı Özeti ve Tüyolarını sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Kızlarım İçin son bölümde Sumru’nun kurtarılması sonrasında rahat bir nefes alan ve biraz olsun mutlu olan kızların mutluluğu uzun sürmez, eve gelen haciz sonrasında sokağa atılınca hepsi birden kahrolur. Yağız ve Egemen kızlara bir nebze olsun yardımcı olmak isterler, bu arada devreye giren Alper bu borcu kendinin ödeyeceğini söyler.

Kızlarım İçin 4. Bölüm Özetinde: Hacer oğlu Alper’i Kumru’dan korumak ve onu bir nebze olsun uzaklaştırmak için Kumru’ya Yağız’ların evinde çalışması için bakıcılık işi ayarlar. Bu sırada Baş ağrıları iyice artan Egemen, Sumru’dan etkilenmeye ve hoşlanmaya başlamıştır. Bakalım bu durumun sonu nereye varacak.

Kumru olayları daha iyi kavramış eve gelen hacizin borcunu ödeyip kurtulmak için para kazanmaya uğraşırken aklının bir köşesinde de hep kardeşlerinin ayrı ayrı yaşadıkları durumları vardır. Sumru’nun Zübeyir’e olan kin ve nefretini fark eden Kumru bunu bitirmek için nedenini sorgulamaya başlar, bir de orta da Sumru’nun kaybolmuş olan bir intihar mektubu vardır. Acaba o mektupta neler yazıyordu?

Yaşarın hamlesi ne olacak? Dizi hızla ilerlerken bu arada kızlarına bir an evvel kavuşmak ve onları bu çektikleri acılardan kurtarmak isteyen Yaşar, ne yapıp edip hapisten kurtulmanın yollarını düşünürken, öldürülen koğuş arkadaşının yerine geçerek hapisten kaçabilmek için umut besler. Bakalım yaşarın bu hesabı tutacak mı?

Kızlarım İçin 4. ve 5. Bölüm Fragmanı Özeti ve Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Yeni özet ve fragmanlar geldikçe buraya ekleyeceğiz. Sizlerde dizimiz hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Kızlarım İçin 4. ve 5. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017