Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak?

Kanal D bu sezon bir türlü çözüm bulamadığı salı gününe en son dizisi Kızlarım İçini koydu. Ancak yine başarılı olacağa pek benzemiyor. Açık olacak olursak ilk bölümüne baktığımızda Kızlarım için dizisini pek başarılı bulamadığımı açıkça söyleyeyim. Tutsak dizisi ve Ver Elini Aşk kesinlikle daha başarılı yapımlardı benim gözümde..

Peki gelelim asıl sorumuza. Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak? diye merak edenler için hem ilk bölümün reytinglerini hemde dizi hakkında önemli ipuçlarını vermek istiyoruz sizlere. Kızlarım İçin Dizisi ilk bölümü ile ne kadar izlendi nasıl bir reyting aldı böyle giderse izlenmeye devam eder mi gibi soruların yanıtı için öncelikle ilk bölümü nasıl bir sonuç aldı hemen bakalım..

Kızlarım İçin Dizisi ilk bölümü ile resmen hayal kırıklığı yaşattı. Aslında diğer bir deyişle Ver Elini aşk ve Tutsak dizilerini kaldıran kanal D yi izleyenler cezalandırdı da diyebiliriz. Aslında burada cezayı bir bakıma yeni başlayan Kızlarım için dizisi almış oluyor. İzleyici önceki dizilerinin kalkmasından dolayı tepki gösterip kanalı izlemedi ama olan Kızlarım için dizisinin ilk hafta reytinglerine oldu. İşte o reyting sonuçları:

Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? sorusuna gelelim. Normal şartlarda Süreç Filmin Kanal D ile anlaşması ilk 15 bölümden sonra yenilenmek üzere yapılmış ama eğer dizi reytinglerde yukarıdaki gibi düşük almaya devam ederse muhtemelen erken final yapmak zorunda kalacaktır. Kısa bir süre sonra Kızlarım İçin Dizisi var mı yok mu, Kızlarım İçin Dizisi neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor Kızlarım İçin Dizisi erken final mi yapıyor gibi soruları duyarsak şaşırmayalım..

Kızlarım İçin Dizisi Ne zaman Bitecek Final Yapacak? Normal şartlarda dönem sonunda yani sezonun sonu olan Mayısta final yapması beklenen ve ilk 15 bölümden sonra 25 bölüme uzatılması planlanan Kızlarım İçin dizisi eğer düşük reyting almaya devam ederse kısa süre sonra bitebilir ve erken final yapmak zorunda kalabilir.

Kızlarım İçin Dizisi hakkında durumlar şimdilik böyle, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir diziyi nasıl bulduğunuzu ve dizinin erken final yapıp yapmaması hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak? (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017