Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak?

Kanal D bu sezon bir türlü çözüm bulamadığı salı gününe en son dizisi Kızlarım İçini koydu. Ancak yine başarılı olacağa pek benzemiyor. Açık olacak olursak ilk bölümüne baktığımızda Kızlarım için dizisini pek başarılı bulamadığımı açıkça söyleyeyim. Tutsak dizisi ve Ver Elini Aşk kesinlikle daha başarılı yapımlardı benim gözümde..

Peki gelelim asıl sorumuza. Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak? diye merak edenler için hem ilk bölümün reytinglerini hemde dizi hakkında önemli ipuçlarını vermek istiyoruz sizlere. Kızlarım İçin Dizisi ilk bölümü ile ne kadar izlendi nasıl bir reyting aldı böyle giderse izlenmeye devam eder mi gibi soruların yanıtı için öncelikle ilk bölümü nasıl bir sonuç aldı hemen bakalım..

Kızlarım İçin Dizisi ilk bölümü ile resmen hayal kırıklığı yaşattı. Aslında diğer bir deyişle Ver Elini aşk ve Tutsak dizilerini kaldıran kanal D yi izleyenler cezalandırdı da diyebiliriz. Aslında burada cezayı bir bakıma yeni başlayan Kızlarım için dizisi almış oluyor. İzleyici önceki dizilerinin kalkmasından dolayı tepki gösterip kanalı izlemedi ama olan Kızlarım için dizisinin ilk hafta reytinglerine oldu. İşte o reyting sonuçları:

Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? sorusuna gelelim. Normal şartlarda Süreç Filmin Kanal D ile anlaşması ilk 15 bölümden sonra yenilenmek üzere yapılmış ama eğer dizi reytinglerde yukarıdaki gibi düşük almaya devam ederse muhtemelen erken final yapmak zorunda kalacaktır. Kısa bir süre sonra Kızlarım İçin Dizisi var mı yok mu, Kızlarım İçin Dizisi neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor Kızlarım İçin Dizisi erken final mi yapıyor gibi soruları duyarsak şaşırmayalım..

Kızlarım İçin Dizisi Ne zaman Bitecek Final Yapacak? Normal şartlarda dönem sonunda yani sezonun sonu olan Mayısta final yapması beklenen ve ilk 15 bölümden sonra 25 bölüme uzatılması planlanan Kızlarım İçin dizisi eğer düşük reyting almaya devam ederse kısa süre sonra bitebilir ve erken final yapmak zorunda kalabilir.

Kızlarım İçin Dizisi hakkında durumlar şimdilik böyle, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir diziyi nasıl bulduğunuzu ve dizinin erken final yapıp yapmaması hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızlarım İçin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak? (32 Yorum)

  1. Cok guzel dizi…niye final yaptiniz?…baska dizisi var ve cok kotu…onlar niye rating yuksek var???…

  2. Ya çok güzel dizi begenerek izliyoruz bitmesin ya başka dizi yok zaten izlenecek güzel ne izlicez hep final oluyor diziler oturup düzgün bir dizi izleyemeyecegiz biz

  3. Bitmesin yaa sadece gün olarak yanlış tercih kadın ve ufak tefek cinayetle aynı saatte olmasi kötü iki dizi de başarılı tercih meselesi tekrar tekrar versinler gün içinde de aynı saatte olduğu için izlenmiyor . . aynı zamanda başlamadi rekabet olmadı ve herkez kendi dizisini yarım bırakmak istemiyor kızlarım için geriden geliyor Yeni dizi sonuçta risk alsınlar bırakmasinlar

  4. Budziyi neolur bitirmeyin daha çok erken tam alışmıştım sumru kumru sizin oyunculunus çok başarılı umarım bitmes budizi yoksa çok üzülürüm

  5. Dizinin kaldırılması çok büyük hayalkırıklığı oldu. En azından 13 bölüm beklenmeliydi.

  6. Kızlarım için dizisinin içinde kendi alemi ve kardeşimi yaşıyorum ve çok duygulu ve anlamlı dizi yani ana baba olmasa evlatlar ne halde yaşam savaşı veriyor çok güzel msj anlayana bitmemeli lütfen devam etsin

  7. Yani salı günleri dizi yokki
    Bence bu dizi güzel ve bizlere msj verici…finalın olması çok üzücü

  8. Bu dizide biterse artık nasıl diziler yayınlanacakki çok süper bir dizi bayılıyoruz sakın bitmesin

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017