Kızlarım için Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Sahil Fragmandaki Manzara Neresi?

Kanal D ekranlarında yeni dizi Kızlarım için başlıyor.. Akla ilk gelen sorulardan birisi de Kızlarım için Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Sahil Fragmandaki Manzara Neresi? diye merak edenler için hemen açıklayalım. İlk bölüm tanıtım fragmanı 7 Kasım 2017 de Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım için nerede hengi il ilçede plajda çekiliyor işte bilgiler..

Kızlarım İçin dizisinde baba olan Yaşar Yılmaz kızlarının hepsine bir kuş ismi koyduğunu özgür olması bunun böyle yaptığını söylüyor. Yaşar Yılmaz 5 kızını tanıtıyor isimleri; Servan, Kumru, Sumru, Suna ve Hüma.. Ben bu hayatın içinde hep tutsak kaldım diyor. Peki neden? İşte dizi de cevabını bulacağımız sorulardan sadece birisi bu.

Yaşar Yılmaz baba olarak bu dizinin baş kahramanı olabilir ancak Yaşar Yılmaz sizlere kendi hikayemi değil kızlarımın hikayesini anlatacağım diyor. Bu dizide fragmanda sahilde kızların yüzleri görülüyor. Fragmanda geçen bu sahil neresi?

Kızlarım İçin dizisinde geçen sahil İstanbul Avrupa yakasındadır. Dizinin başrollerini Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Özgün Çoban, Anıl Tetik, Ahsen Eroğlu, Elifcan Ongurlar, Ülkü Duru ve Hakan Yufkacıgil canlandırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=b-SsvByYehg

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.