Kızlarım İçin Dizisi Oyuncuları Yapımcısı ve Yönetmeni Kim Kimdir

Çok yakında kanal d için yeni bir dizi hazırlığı başlıyor. Malum kanal d dizileri kolay harcayınca sürekli yenisini hazır etmesi gerekiyor. En düşük reyting kaybında dizilerine erken final yolunu açan kanal D de yeni bir dizi daha çalışmalarına başladı. Kızlarım İçin Dizisi Oyuncuları Yapımcısı ve Yönetmeni Kim Kimdir konusunu özetini sizlere buradan sunacağız.

Pazar günü çocuklar duymasın, Pazartesi günü Siyah Beyaz Aşk ve Salı günü Tutsak dizileri ile reytinglerde çok geriden gelen Kanal D yeni bir dizi daha hazırlayarak hangi dizi erken final yaparsa onun yerine hazırlıklara başladı. Kızlarım İçin Dizisi Oyuncuları kimlerdir hangi kadrodan oluşuyor buradan sizlere duyuracağız hepsini..

Kızlarım İçin Oyuncuları kimler kadroda hangi oyuncular var?

Kızlarım İçin Dizisi hazırlıklarına başladı. Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan dizinin başrolleri de şimdiden belli olmaya başlarken yardımcı oyuncular için seçmeler devam ediyor. Fikret Kuşkanın (Yaşar) rolünde Tuvana Türkayın (Kumru) rolünde baş rollerde izleyeceğimiz Kızlarım için dizisi cast çalışmalarına devam ediyor.

Kızlarım İçin Dizisi Kumru rolündeki Tuvana Türkay;

Sevilen güzel oyuncu 3 Ekim 1990 tarihinde İstanbulda doğdu. Beykent Üniversitesinde Radyo Televizyon Bölümünde mezun olmuştur. Dizi dünyasına Yer Gök Aşk dizisi ile başlayan ve oldukça meşhur olduğu bu dizi ile adını duyuran güzel sesli oyuncumuz daha sonra Kara Para Aşk, Oyunbozan gibi dizilerde rol aldı. En son dizisi ise bu sezon Fox tv de kısa süren Deli Gönül dizisi olmuştur.

Bunu Görmelisin!  Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri

Kızlarım İçin dizisi Sumru rolündeki Elifcan Ongurlar Kimdir?

1993 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelen güzel oyuncu Beykent Üniversitesinden mezun olmuştur. Burada aldığı oyunculuk ve tiyatro eğitimi ile dizilerde rol almaya başlamıştır. Son dizisi Kiralık Aşk da Fikret Gallo rolünde izlediğimiz Elifcan Ongurlar Kızlarım için dizisinde Sumru rolüyle izleyeceğiz.

Kızlarım İçin Yaşar rolü Fikret Kuşkan bilgileri; 

Fikret Kuşkan 22 Nisan 1965 tarihinde İstanbulda doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son olarak fox tv de yayınlanan Kırlangıç Fırtınası’nda izlediğimiz başarılı başrol oyuncusu bir çok dizide rol almıştır.

Kızlarım için dizisinin diğer oyuncularını eklemeye devam edeceğiz..

https://www.youtube.com/watch?v=b-SsvByYehg

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızlarım İçin Dizisi Oyuncuları Yapımcısı ve Yönetmeni Kim Kimdir (6 Yorum)

  1. Senaryonun akışı iyi de kızların o zor durumdaki hallerinde katılırsa uygun olmayan o mini etekli kızın kıyafeti neyi anlatıyor bunu ben çözemedim çözen varsa bana söylesin.

  2. Ne saçma bir dizi! Bu zamanda minik etek giydiği ve erkek arkadaşı olduğu içın kızkardeşker evlerinden atılıyor..Burası İran mı? Saçmalıklar ve diziyı uzatmak için izleyiciyi aptal yetine koymalar dıziye ve oyinculara yazık oldu… Bırdaha asla izlemeuecegim…Çok kötü örnek bir dizi!

  3. Fon müziği sağolsun sayesinde dudak okuduk.lütfen fon müziği konuşmaları bastirmasin resmen eziyet ettiniz bize filmi

  4. Diziyi begendim. Fakat konusmalar esnasinda, fon muzigi konusma seslerini bastiriyor.Degerli yapimci ve yonetmenlerimiz bu konuyu dikkat ederse daha guzel olur

  5. Izlerken maf oldum ağladığım korktum uzuldum acı ıçınde kendımı kayıb ettım olan ustu her sahnesı bır eser bır sanat olan bu dızı anlatacak kelıme bulamadım bu dızı daha ılk reklamda bıle benı benden alan bu dızı teşekkurler sıze

Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2017