Kızlarım için Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl izlendi mi?

Kızlarım için Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl izlendi mi?… Kızlarım İçin kanald ekranlarında yayınlanmaya başladı. Konusu ve oyuncuları ile ilk bölümünden itibaren seyirci tarafından beğenildi. Kızlarım için dizisinin konusunu ve oyuncularını hatırlayalım. Yayın gününde diğer kanallarda hangi diziler var ona göre kıyaslama yapalım.

Yaşar ve ailesi fakirdirler. Yaşar para kazanıp ailesine bakmak için iki işte birden çalışsa da karısını memnun edemez. Ortada 5 kız kardeş vardır. Kız kardeşler evdeki huzursuzluktan kaçmak için çeşitli yollar denerler. Bu huzursuzluktan kaçmak için çeşitli yollara başvururlar. Hüma en küçük olan ve evdeki huzursuzluktan en çok etkilenendir.

Selva evlidir bu yüzden evdeki huzursuzluk onu çok ilgilendirmez. Kumru tıp fakültesi son sınıftadır ve okulu bitirip kardeşlerini bu huzursuz ortamdan çıkarmak ister. Sumru ise üniversite okur ama kafası eğlenmekten başka bir şeye basmaz. Suna lisededir. Dersleri ilgilenerek bu huzursuzluktan kaçar. Kız kardeşler mutludur. Annelerinin yaptıkları hata onlarında hayatını etkilemiştir.

Kızlarım İçin dizisi kanald de salı akşamları yayınlanıyor. Salı günü iddaalı dizilerin yayınlandığı zor bir akşam. Öncelikle Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi var. Reytinglerde her zaman ilk sırada yer alır. Sonrasında Fox tv Kadın dizisi yayınlanıyor ve günden güne reytinlerini artırıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star tv de yayınlanıyor.

Yayınlanan tüm diziler reytinglerde ilk sıraları alıyor. Yeni başlayan bir dizi salı akşamlarında başarılı olabilir mi dizi yayınlandıkça göreceğiz. Sizlerle reytinglerini de hafta hafta sizlerle paylaşacağız.

Kızlarım için Dizisi Tuttu mu sorusuna ilk haftaya bakarsak tuttu diyemeyiz ancak 2. hafta oldukça merak edilen dizi 7. sıraya kadar yükselmiş görünüyor. Eğer devamı gelirse farklı bir hikaye olan ve dram içerikli bu dizi tutmaya devam eder. Ancak Salı akşamları reyting almak oldukça zor. Bu yüzden reytinglerini koruyabilirse dizi beklenen performansı gösterecektir. İşte ilk 2 haftanın reytingleri:

Eğer böyle devam ederse dizi amacına ulaşabilir ve 20. bölüme kadar devam eder. Ancak bildiğiniz üzere Kanal D dizileri çok çabuk harcayan bir kanal. Sabır edemez ve düşen reytingleri hemen cezalandırıp diziye erken final yolu gösterirse yapacak bişey yok ona da. Kanal D kendisi kaybeder..

Kızlarım için reytingleri nasıldi neden bitti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızlarım için Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl izlendi mi? (19 Yorum)

  1. kızlarım dizisi son zamanlarda izlediğim en güzel dizi.konusu ,oyuncuların hepsi çok iyi ve çok kaliteli.Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. lütfen dizi devam etsin.final yapması gereken o kadar dizi varken bu dizinin final yapacak haberleri bizi üzmekte.sağlıcakla kalın.

  2. İçerikleriniz kopyalanıyor bilginiz olsun..
    YANIT.. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler Orhan bey. HANGİ Hırsız amacına ulaşmış ki. Çalsin bakalım tvtekrarları sitesi ne geçecek eline..

  3. Dizinin tutması için orada oynayan zübeyir karaman karakteri çıkarılırsa daha iyi olur zira onun oynadığı dizi hep kaldırılıyor inanmazsaniz internetten bakın

  4. Cok guzel bi dizi bence hem oyuncu kadrosu hem konu olarak insllah hic bitmez sali gunude 1.olmali cok begendim

  5. çok güzel bir dizi bence sadece günü yanlış. gününü degistitir seniz çok daha fazla izlenecek tir.

  6. çok guzel bir dizi umarım tutunur reytik rekorlarıkırar hikayesi guzel salı günlerini iple cekiyorum yönetmenler yapıcılar

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017