Kızlarım İçin Final Bölümü 28 Şubat Çarşamba Saat 23.30 da Kanal D de

Kanal D ekranlarında yakın zamanda yayınlanmaya başlayan Kızlarım için dizisinden malesef kötü haber geldi. Kızlarım İçin dizisi ekranlara veda ediyor. Kızlarım İçin dizisinde final tarihi kesinleşti. 28 Şubat çarşamba akşamı final yapacak olan dizinin son bölümünde neler olacak?

Kızlarım İçin dizisi yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini Mesude Erarslan Tekin’in üstlendiği, dizinin oyuncuları da kadrosunda Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Sanem Yeles, Ahsen Eroğlu, Naz Ar, Serdar Özer, Anıl Tetik, Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Numan Çakır ve Ülkü Duru. Kızlarım İçin yayınlandığı günden beri reytinglerde üst sıralara adını yazdıramadı.

Böyle olunca da Kanald diziyi bitirme kararı aldı. Artık kanallar dizilere uzun süre şans vermiyor. Kızlarım İçin dizisi de bunlardan birisi. Yaşar, Hüma’yı geri kazanabilmek için elinden geleni yapar. Nihayet Hüma evine dönmek istediğinde Zübeyir annesini öldürenin Yaşar olduğunu söyler. Diğer taraftan Sumru ve Egemen’de dizinin final bölümünde evleniyorlar. Tabi onları bekleyen engeller de yok değil.

Kızlarım İçin dizisi final bölümüyle 28 Şubat çarşamba akşamı 23.30’da Kanal D de. Ancak çok fazla izleneceğini zannetmiyoruz çünkü o akşam Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlanıyor. Hem Diriliş Ertuğrul hem de Sen Anlat Karadeniz’in olduğu gün de final yapması bile izlenmemesi anlamına geliyor aslında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018