Kızlarım İçin Sumru Kimdir? Kiralık Aşktaki Gallo Sumru Rolünde Katilin Kızları Dizisinde

Kızlarım İçin dizisi başlıyor..Ekranın parlak ve güzel isimlerinden birisi olan Elifcan Ongurlar artık dizi ekranlarının sevilen ve aranan isimlerinden birisi oldu desek abartmış olmayız. Kiralık Aşk dizisindeki rolü ile tanıyacaksınız hemen onu. O dizide Gallo karakteriyle ekrana gelmişti. Daha önce Atv ekranlarında yayınlanan Kara ekmek dizisindeki Mine karakterini canlandırmıştı güzel oyuncumuz.

Elifcan Ongurlar  yeni dizi Kızlarım İçin dizisinde de yeniden rol alacak. Kızlarım İçin dizisinde Sumru karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu Kumru rolündeki Tuvana Türkay ile birlikte görev alacak dizide.. Kiralık Aşktaki Fikret Gallo karakteriyle şan ve şöhret basamaklarını hızla tırmanan Elifcan Ongurlar yeni dizisi Kızlarım İçin Sumru karakterinde nasıl bir role hayat verecek izleyip göreceğiz.

Elifcan Ongurlar Kızlarım İçin Sumru kimdir? (Dizihaberi.Tv)
1 Ocak 1983 tarihinde İzmir ilimizde doğan oyuncu güzelliğiyle dikkat çekmektedir. Kızlarım İçin Sumru İstanbul Beykent Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Kara Ekmek dizisinde Mine’yi, Kayıp Şehir’de Seher’i, Kiralık Aşk dizisinde ise Fikret Gallo’yu canlandırmıştır. Kızlarım İçin Sumru hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz. Detayları dizi başlayınca paylaşmaya devam edeceğiz.

Kızlarım İçin Sumrunun da oynadığı fragman çıktı. Kızlarım İçin Sumru kimdir instagram ve sosyal medya hesapları sizlerle buradan paylaşacağız..Kızlarım İçin Sumrunun oynadığı tanıtım fragmanı..

https://www.youtube.com/watch?v=b-SsvByYehg

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.