Klavye Delikanlıları 3 Aralık Pazar Neden bitti final yaptı yayından kaldırıldı?

Klavye Delikanlıları 3 Aralık Pazar Neden bitti final yaptı yayından kaldırıldı? Show tv ekranlarında yayınlanan ve pazar günlerinin neşe kaynağı haline gelen klavye delikanlıları şok bir hamle ile 3 Aralıkda final yaptı yayından kaldırıldı? İleriki haftalardaki yayın akışından kaldırıldı. herkes merak ederek Klavye Delikanlıları 3 Aralık Neden yok bitti mi yayından kaldırıldı mı? gibi soruları sormaya ve bu konuda bilgi edinmeye çalışsa da dizimiz 26 kasımda final olduğu için yeni bölümleri ekrana gelmeyecek.. Bizde sizlere bilgi vermek için bu sayfayı oluşturduk.

Sevilerek izlenen ve salı günlerinin tek komedi içerikli programı olduğu için bir çok kişinin severek izlediği Klavye Delikanlıları dizisi Show tv de salı günü yayınlanmayacak. Kanal haber etmeden diziyi yayından kaldırdı. Klavye Delikanlıları 3 Aralık pazar varmı yok mu Neden yok niçin yayınlanmıyor bitti mi yayından kaldırıldı mı? gibi sorular ardarda geldi. Dizi 26 kasımda final yaparak ekrana son noktayı koydu herkesi şaşırttı.

Klavye Delikanlıları 3 Aralık Neden bitti final yaptı yayından kaldırıldı?

Dizinin 26 kasımdan sonra günü yayınlanmamasının sebebi final yapış olması. Yani Klavye Delikanlıları dizisi bitti ama neden son anda değiştirildi ve erken bitirildi bizde anlam veremedik.. Klavye Delikanlıları dizisi 3 Aralık pazar erken final yaparak veda etti ekrana..

Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası Destek Sayfası

Çok sevilen ve gençlerin merakla neden değişti Klavye Delikanlıları dizisinin günü yayın saati dediklerini duyar gibiyiz. Sevilen komedi dizisi gün değiştirince büyük ihtimal daha çok izleyici kaybedecek ve kısa süre sonra erken final yapıp bitecek. Böylesine kaliteli komedileri uzun süre özlemiştik neden reytinge kurban ediliyor bizde şaşırdık ve oldukça iyi reyting oranları alan Klavye Delikanlıları dizisinin gün değiştirmesine çok üzüldük.

Sizce Klavye Delikanlıları dizisinin kaldırılması erken final yapıp yayınlanmaması doğru mu? Kanal neden önce gün değişikliğine gitmiş sonrada final kararlı almış olabilir? Gün değişikliğinden sonra Klavye Delikanlıları dizisi devam eder mi eskisi gibi izlenir mi? derken dizi 26 kasımda final kararı aldı. Bu meraklı sorulara vereceğiniz yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

SON DAKİKA: Klavye Delikanlıları Pazar gün kaldığı yerden devam edecek derken 2 hafta sonra final kararı verildi. Dizinin pazara alınması mı sizce yayından erken kalkmasına neden oldu sizce bu mantıklı mı? Pazar günleri Klavye delikanlıları reyting mi alamadı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası Destek Sayfası

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Tv ler de hep aynı tarz pembe dizi polisiye gibi bu tarz dizileri görmekten sıkıldım. ta ki bu diziyi görene kadar bitmesi beni üzdü Oysaki çok komik ve güzel bir diziydi kadrosu da iyiydi böyle bir dizi nasıl 8. bölümde final yapar sasiyorum keşke yeniden başlasa …

  2. yapmayın böyle bir dizi kaldırmayın yapmayın

  3. oh be adam gibi dizi çekildi diye sevinirken şimdide yayından kaldırılmış lütfen yeniden başlayın kadro süperrr böyle bir kadrodan çok iyi bölümler çıkmalı lutfen yeniden yayınlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.