Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası Destek Sayfası

Show tv ekranlarında sevilerek izlenen ve önce salı sonra da pazar günleri ekrana gelen Klavye Delikanlıları Dizisi bir türlü kötü giden reytingleri engelleyemedi ve dizi farklı çözüm yolları aramak yerine erken finale doğru ilerlemeye başladı. Aldığımız bilgilere göre reytingler 4 barajının altına düşürse dizinin yayından kaldırılacağı yada erken final yapmak zorunda kalacağı ifade ediliyor.

Show tv de ekrana gelmeye devam eden Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası Destek Sayfasında neler yapacağız: Değerli ziyaretçimiz, bu sayfada olduğunuza göre dizimizi seven ve değer veren bir izleyici olmalısınız. Eğer böyleyse lütfen sizde Klavye Delikanlıları Dizisinin bitmemesi için devam etmesi için aşağıda yazacaklarımıza kulak verin destek olun lütfen.

Öncelikle bu güzel sıradışı komedi dizisi oldukça sevildi, çok iyi de başlamıştı ancak diğer dizilerin ve yeni başlayan dizilerin reytingleri olumsuz etkiledi ve birazcık düşmeler yaşandı dizimizin reytinglerinde. Peki Ne yapacağız? Aslında yapacağımız şey çok basit.. Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Kampanyasında neler yapacağız?

Sevgili arkadaşlar, diziler izleyici sahip çıktığı sürece devam eder. Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Devam Etsin istiyorsak öncelikle bu sayfaya güzel cümlelerle yorum ve görüşlerinizi yazın Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Devam Etsin erken final yapmasın diye.. Sonra bu yorum yazdığımız sayfayı sosyal medyada facebook twitter ve instagram gibi sitelerde paylaşalım ki hem yapımcı ne kadar çok sahip çıkıldığını görsün hemde gerektiğinde sayfadaki yorumları dizi yapımcısına ve show tv ye mail olarak atıp izleyicilerin Klavye Delikanlıları dizisine sahip çıktığını gösterelim.

Var mısınız arkadaşlar Klavye Delikanlıları için bu kampanyaya destek olmaya.. Umarım sizlerin desteği ile dizimiz devam eder.. Tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ederiz. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Klavye Delikanlıları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası Destek Sayfası (125 Yorum)

  1. Harika bir dizi dandik diziler cikmis tv ekranlarda ruh bozucu .bir güzel dizi çıktı klavye delikanlari neşemiz yerine geldi.ve uzun süreli malesef yüzümüz gülmedi.lutfen klavye delikanlari devam etsin rica ederiz ama.

  2. İlk bölümden son bölümüne Severek gülerek izlediğimiz dizi bitmesin. Tv de izlenmiyor ise sebebi tv nin artık merak uyandırmaması netten devam etsinler net daha eğlenceli ve ilgi çekici kesinlikle dizi devam etmeli.

  3. AĞlamalı sızlamalı dizilerin dışındaki dizilerin izleyicisi genelde internete kaydı bu yüzdende güzel işlerin reytingleri düşük çıkıyor. Yakında bütün kanallarda bolca dram izleriz.

  4. Çok severek izlediğim bir diziydi salı günlerini bekliyordum. sonra gününü değiştirip pazar gününe aldılar onda hataya düştüler.böyle farklı bi konusu olan diğerlerine benzemeyen bi diziyi nası bitiriyorlar anlamıyorum. tekrar başka bi kanalda devam etmeli klavye delikanlıları

  5. Süper bir dizi. O kadar kalitesiz yapımlar varken ve gülmeye o kadar ihtiyacımız varken bu dizinin yayından kaldırılması tamamen saçmalık. Eğer reytingi düştüyse bu da kanalın organizasyon sorunu…

  6. Kesinlikle bitmemeli show tv okadar saçma diziler varken örneğin yeni gelin tamamen saçmalık klavye delikanlıları çok kaliteli ve katıla katıla güldüğüm bir dizi kesinlikle karşıyım bitmesine

  7. Kesinlikle bitmemeli show tv okadar saçma diziler varken örneğin yeni gelin tamamen saçmalık klavye delikanlıları çok kaliteli ve katıla katıla güldüğüm bir dizi kesinlikle karşıyım

  8. Böyle güzel insanı ekrana kitleyip güldürebilen bi diziyi final yaptırulması gerçekten saçma , klavye delikanlıları bitmesin .

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017