Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı?

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı?.. Show tv de yeni sezona farklı bir dizi ile giriş yapacak. Murat Şeker’in yeni projesi Klavye Delikanlıları yeni sezonda ekranlarda olacak.  Murat Şeker daha önce Çakallarla Dans film serisinin yazar yapımcı ve yönetmenliğini yaptı.

Murat Şeker daha önce bir de İzmir Çetesi isimli diziyi ekranlara sunmuştu. Klavye Delikanlıları dizisi macera komedi türünde bir dizi olacak. Dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi birlikte yazıyor. Murat Şeker hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlenecek.

Dizinin konusu internetten kafasını kaldırmayan internet gençliğinin ne kadar yanlış boyutlara gittiğini anlatan bir dizi olacak. İnternet gençliğinin aldığı hali komedi diliyle anlatacak. Ve belki bu zamanda çoğu gencin anne babanın düşüncelerini ekrana taşımış olacak bu dizi.

Klavye Delikanlıları dizisi oyuncuları hakkında net bilgiler geldikçe aşağı ekliyoruz. Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın gibi oyuncularla anlaşıldı. Bunun haricinde Rasim Öztekin Hande Soral ve Alper Saldıranla görüşüldüğü biliniyor. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle konumuzda paylaşacağız. Klavye Delikanlıları dizisinde sizce kimler rol almalı? Yoruma yazabilirsiniz.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu

Kaan Yıldırım: Klavye delikanlıları dizisinin başrolünde oynayacak olan oyuncu Kaan Yıldırım olarak kesinleşti. Bizde sizlere oyuncu hakkında kısa bilgiler verelim.. 24 aralık 1986 tarihinde İstanbulda doğan oyuncu Atölye Craft’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Kayıp, Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri gibi dizilerde başarı ile rol almıştır. Son dizisi Kalbim Yangın Yeri dizisinde başrolde yer almıştır. Kaan Yıldırım Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde karakterde daha sonra belli olacak.

Selen Seyven: 2 Nisan 1986 tarihinde Ankarada doğan güzel oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro merkezinde almıştır. Daha önceden Büyük Buluşma, Genco, Doludizgin Yıllar, Doktorlar, Kapalı Çarşı, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi ve O Hayat Benim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Sevilen güzel oyuncu Selen Seyven Klavye delikanlıları ile yeniden ekranda olacak. Selen Seyven Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde ilerde belli olacak.

Vildan Atasever: 26 Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul bahçelievler gürsoy kolejinde ve Lise eğitiminide Cihangir kolejinde tamamlamıştır. Vildan Atasever Klavye delikanlıları dizisinde: İlk oyunculuk hayatına İki genç kız filminde handan karakteri ile başlayan, güzel oyuncu ilerleyen yıllarda reyting oranı yüksek dizilerde boy göstermeye başlamıştır. Son dizisi Kanal D de ekrana gelen Yazın Öyküsüdür.. Vildan Atasever Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde karakterde ilerde yazacağız..

Yeni yayın döneminde Show TV’de seyirciyle buluşacak olan “Klavye Delikanlıları” dizisinde usta oyuncular Rasim Öztekin ile Gül Onat’ın yanı sıra en son bir yıl önce “Kösem Sultan”da oynayan Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın rol alacak.

Ali Barkın, Gül Onat ve Rasim Öztekin Klavye Delikanlılarının diğer oyuncularıdır.. Klavye Delikanlıları hakkında detaylar gelecek.

Klavye Delikanlıları SEYRAN KİMDİR?

Murat Şeker’in yöneteceği Klavye Delikanlıları dizisinin çekimlerine İstanbul’da başlanacak. Klavye Delikanlıları İstanbulda farklı ilçelerde sahil ve yürüyüş güzergahlarında çekimler devam ediyor. 3 Ekim salı günü başlayacak olan Klavye Delikanlıları dizisinde farklı mekanların yanı sıra farkli iç mekanlar da kullanılacak. Stüdyo home tarzı iç mekanlar için ofis modeli evler tercih ediliyor. Klavye Delikanlıları dizisi hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı? (2 Yorum)

  1. Çok güzel ve eğlenceli bir diziydi hiçbir bölümünü kaçırmazdım keşke tekrar başlasa yine izlerim

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017