Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl, Dizi Tuttu mu Beğenildi mi izlendi mi?

Show tv ekranlarında sıradışı biraz teknolojik biraz güncel biraz komik çok farklı bir dizi başladı 3 Ekim salı günü. Klavye Delikanlıları isimli macera, komedi ve sanal dünyanın çok farklı konularını kötüye kullanımı komik bir dille işleyen ve izleyiciyi aktarmaya çalışan Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl, Dizi Tuttu mu Beğenildi mi izlendi mi? izleyici yorumları nasıl bizde merak ettik.

Sanal dünyanın içler acısı durumunu komediyle karıştırıp sunan diziyi izleyicilerle buluşturan Show tv Klavye Delikanlıları dizisinin tutturabildi mi dizi izlendi mi özellikle Dolunay ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi zorlu dizilerin olduğu bir günde ekran macerasına başlayan delikanlı dizisi Klavye Delikanlıları acaba tutuldu mu ne kadar izlendi reytingleri nasıl bizde merak ettik doğrusu.

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı Klavye Delikanlıları yeni sezonda show tv ekranlarına renk katmaya başladı 3 ekim salıdan itibaren.. Dizinin ilk bölümünün yayınlandığı 3 Ekim salı gününün reytingleri de merak konusu oldu. Çok farklı konseptiyle dikkatleri üzerinde toplayan Klavye Delikanlıları dizisinin izlenme oranlarını reytinglerini sizlere buradan aktaracağız güncel olarak.

Klavye Delikanlıları dizisinin başrollerinde Rasim Öztekin, Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Ali Barkın, Gül Onat, Sinan Çalışkanoğlu, Selen Seyven ve Seray Sever gibi tecrübeli oyuncular yer alıyor. Dizi sektörüne yıllarını vermiş bu usta isimlerin dizisi ne kadar tutulacak reytingleri nasıl olacak herkesin merak konusu oldu. Elbette Edho olumsuz etkileyecektir dizinin reytinglerini ama yinede merak ediliyor. Klavye Delikanlıları 3 ekim salı saat 20:00’da show tv ekranlarında başladı. Dizi sizce kaçıncı olacak ilk bölümü ile? İşte resmi sonuçlar. Dizi ilk bölümü ile 6. oldu.

Klavye Delikanlıları hakkında merak ettiğiniz reyting bilgilerini izleyici yorumlarını nasıl buldunuz güzel miydi sorusuna cevapları sizlere buradan ileteceğiz güncel olarak. Klavye Delikanlıları 1. bölüm tekrarı ile 4 ekim çarşamba gecesi saat 01:15’te show tv erkanlarında olacak. Sizlerde merak ettiğiniz şeyleri bize sorun lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl, Dizi Tuttu mu Beğenildi mi izlendi mi? (8 Yorum)

  1. Bayram karakteri saçma sapan ve çok sıkıcı aşırı derecede bunaltıyo izlerken ben bu adamdan sıkılıyorum.ve para dağıtırken mahallede rasim abinin mahalleliye para dağıtma bölümü bence çocun taksitini verirken 250 tl babasınada 200 tl ev ihtiyacı olarak verebilirdi bence dahada inandırıcı dahada samimi olurdu

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017