Klavye Delikanlıları Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Show tv ekranlarının yeni dizisi Klavye Delikanlıları 3 ekim salı günü başladı. Yeni dizi show tv ekranlarına yeni bir renk katarken diziyi izleyemeyenler için Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? sorularına yanıtlar vereceğiz. Klavye Delikanlıları Dizisi Show tv de 3 Ekim Salı günü saat 20.00 da başladı. Peki Tekrar bölümü ne zaman?

İlk bölümü ile oldukça beğenilen Klavye Delikanlıları Dizisi Tekrarı aynı gün yani 3 ekim salı günü saat 22.00 da yeniden ekrana gelecek show tv de. Bununla da kalmayacak ertesi günü gündüz kuşağında da dizinin tekrarı ekrana gelirken izleyemeyen seyirciler veya yeniden izlemek isteyenler için dizi tekrar bölümleri ile yeniden yayınlanacak.

Süreç Film’in yaptığı yeni dizi ekranda kalıcı olabilmek adına bir çok kez tekrar yayınlayacak. Klavye Delikanlıları başrollerinde Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Rasim Öztekin, Vildan Atasever, Sinan Çalışkanoğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Gül Onat ve Seray Sever gibi önemli oyuncular yer alıyor. Dizi komedi ağırlıklı güncel olayları ve sanal dünyanın çokça yer aldığı yeni dizi Klavye Delikanlıları ilk bölümüyle 3 Ekim Salı günü saat 20:00’dan itibaren Show Tv’de olurken tekrarları 22.00 da ve gündüz kuşağında yayınlanacak.

Sizlerde Klavye Delikanlıları ile ilgili sorularınız için veya reytingleri nasıl diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz >> Klavye Delikanlıları Reytingleri

Bu arada sizlerde dizideki bip sahnelerini merak ettiniz sansürsüz izlemek mi istediniz. Klavye Delikanlıları bipsiz izle Klavye Delikanlıları sansürsüz videosu hakkında dizihaberi.tv sitemizde içerikler eklendi bile.. Aşağıdaki fragman sonrasında eklenen içerik sadece web özel sansürsüz izlemek için hazır:

Klavye Delikanlıları bipsiz izle Klavye Delikanlıları sansürsüz videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Klavye Delikanlıları Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (2 Yorum)

  1. Ya abii filmiin tekrarini gece verin gerekirse 22:00 değilde 12 de başlaya bilir bence ayni günn ve başlamadan 1 gün oncede özetini alabiliriz gecee bizim hikaye bilmide oyle olmuş on numara zevk aliyoruzz

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017